Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fontos (: Ötletek szeretnék kérni, hogy tehetném izgalmassá a "délutánt"? ;D

Figyelt kérdés

Szóval arrol lenne szó, hogy már pár hónapja ismerek egy fiút :] Szilveszterkor ismertem meg .. Aztán beszélgettünk meg minden és teljesen "egymásba estünk".. lehet hogy hülyén fog hangozni, de még ilyet neméreztem senki iránt amit most érzek! Szerelmes voltam már, de ez annál is másabb! És azt szeretem benne, hogy ő is kimutatja és érzéseit, nem fojtja magába, mint a legtöbb fiu! :)


Az a helyzet, hogy Péteken ( vagy csüt.) jön át.. Azt beszéltük hogy meg nézünk egy filmet [: De mindaketten nagyon szeretnénk már egymáást [: (ne sexre gondoljatok, én még azzal ráérek) És azt szeretném kérdezni, hogy mivel tehetném izgalmassá, és egyben titokzatossá ezt a dvdzést??!! Azt szeretném hogy jól érezzük magunkat:) Tudom, ez csak úgy jön magától, de azért meg halagatnék pár ötletet !


2010. ápr. 19. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem jó előre tervezni hidd el, az estek 90% -ban tuti nem azt kapod amit vársz. Nem tudom milyen kapcsolatba vagy vele, ha már nagyon szoros akkor ha olyan típus vagy kacérkodhatsz vele.
2010. ápr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
petting? az nem szex..:)
2010. ápr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ujjazás,sz*pás!
2010. ápr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
simogatás
2010. ápr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mű sex (az csak mű)
2010. ápr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
anál
2010. ápr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!