Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A barátomból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátomból teljesen elegem van, már szinte undorodom is tőle. Hülye lett, és azt hiszi, h nekem semmi bajom nincs, pedig világosan a tudtára is adom.

Figyelt kérdés

Azt mondja, szeret, de nyilvánvalóan nem. Szakítanom kéne, az biztos, de utána meg hiányzik. és nem keres, én meg büszkeségből nem, meg mert tudom, h akkor újra ez léenne. de elteleik 2 nap, és újra keres, és újra bekönyörgi magát hozzám. én meg belemegyek, mert hiányzik addig. de ebből méár elegem van, ennyire szomorú és zaklatott már rég voltam! mit csináljak, hogy ne hiányozzon? suliba járok, tehát nem bulizok hétközben, lefoglalni le tudom magam, de attól még gondolok rá, és rossz a kedvem, főleg este...

elég gyerekesnek tűnhetek az alapján, amit leírtam, de már nem bírom:'(


2010. ápr. 18. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé kihasznál téged ez a srác. Nem gondolod?

Néha bekönyörgi magát... lerendez, aztán megy tovább.

Szólj, ha nem így van.

Hogy hiányozhat, ha undorodsz tőle? A kettő valahogy nem fér össze.

2010. ápr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

én is így gondolom. itt nyomja nekem, h most nem ér rá, így szeret, úgy szeret, így hiányzom, úgy hiányzom neki, és én mindig pattanjak, amikor őfelsége ráér, de az ritkán van, akkor is csak eddig meg addig lehet anyuci miatt.

az, hogy undorodom tőle, sajnos nem fizikailag van, hanem úgy értem, h már annnnnnnyira elegem van ebből a viselkedésből meg a hülye kamujaiból, h igaziból attól undorodom.

azért hiányzik, mert élőben jó vele együtt lenni, meg amiket mond tök jól esnek, csak hát közben tudom, h igaziból hazugság minden...:(

szóval ő nem akar szakítani, és nem szeret, én igen mind2... ilyenkor mit kell tenni?

2010. ápr. 18. 15:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Te sem vagy sokkal jobb. Mert annyira gyenge vagy hogy inkább szenvedsz... Itt megoldás. Szakítasz és nem foglalkozol vele többet. Ilyen egyszerű.
2010. ápr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szakíts vele.

Ennek így semmi értelme. Ez az állapot csak neki jó. Ha nincs ott melletted, amikor szükséged van rá, akkor teljesen mindegy, hogy van-e vagy nincs. Lehet, hogy ha ott van, akkor jópofa, de ez elég kevés egy kapcsolatban szerintem.

Beszéltél már vele? Miért hanyagol ennyire?

2010. ápr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

igen, én sem vagyok jobb, nem is hiszem. csak annyira rossz érzés, h vége lesz(ráadásul én vetek véget), és tudom, h akkor meg hiányozni fog, és állandóan arra gondolok majd, h vajon mit csinál. és tudom, h a haverjaival lesz, lehet, h csajozik is. jaj istenem, jobban bele se akarok gondolni:(


azt hiszi, h ez a normális, és h nekem ez tök jó így. tök bunkó vagyok vele, de nemtom, nem tűnik fel neki, v ha már félreérthetetlenül vagyok bunkó, nem válaszol 1 napig, utána meg mintha mi sem történt volna...:'(

köszönöm az eddigi válaszokat

2010. ápr. 18. 15:14
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A szakítás csak egy darabig rossz.

Majd jön más, aki jobb lesz nála és akkor már nem is fog majd érdekelni. amíg szerelmes az ember azt gondolja, hogy a szeretett ember a legjobb/legtökéletesebb, de szakítás után azért rá szoktak jönni, hogy ez nem így van.

Eleinte biztos rossz lesz, minden szakítás fáj és nem csak annak akivel szakítanak.

2010. ápr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha valami bajod van akkor konkrétan meg kell mondani. A fiúk nem értenek az utalgatásokból. És nem tudom miért rettegnek az emberek az egyedülléttől. De nincs itt mit magyarázni, szakítasz vagy így maradsz...
2010. ápr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

tudom, végül is én is tudom a választ. de akkora egy szemét... majd ha hiányzik, belegondolok, h milyen, és máris büszke leszek magamra. már csak az a gondom, h ha szakítsak? élőben tuti, h nem fogok, nem pazarlok rá időt, szóval ez még kérdéses, de már nem is érdekel. ahogy ő sem

köszi a válaszokat!

2010. ápr. 18. 15:21
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
sztem attól még élőben kéne vele szakítanod mert máshogy elég nagy bunkóság még ha egy köcsög is a srác. legalább ennyivel legyél jobb nála
2010. ápr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Légy erős, és ne add fel az elhatározásod, még ha úgy érzed belehalsz sem!
2010. ápr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!