Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok 3 éve belé....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok 3 éve belé. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

(Fiú vok)

A legjobb bnőmbe mármint barátom csak csaj és belé vagyok szerelmes már 3 éve.. ezalatt volt egy 1 év 4 hónapos kapcsolatom ami ugy 60%-ig elfeledtette velem az iránta érzett dolgokat.. mostanában viszont vele álmodok.. és ha vele vagyok a szívem elég gyorsan dobog..

A mostani bnőmmel szakítani akarok mert nem akarom húzni a fejét..(de azért azt se akarom mondani hogy bocs mást szeretek,mert ez azért elég durva lenne)

Szóval szerintetek mit tegyek?

Vmikor elakarom mondani neki hogy teljesen szerelmes vagyok belé.. csak nem tudom hogy tényleg ... meg sztem nem is lenne esélyem nála..

Hogy miért?

Egyszer majdnem sikerült összejönnöm vele:S de akkor volt egy kis kavarás és mondtam hogy majd később...

De ez nagyon rég volt..

És nem tudom hogy barátságból lehetne-e szerelem..

Eddigi pasijaival az volt a gond hogy nem volt szerelmes beléjük ezért gyakran cserélte őket.. mondjuk a pasik is nagy ívben lexarták mivan vele.

De nem tom most hogy mit tegyek.. elmondjam neki? Hogy?

Mit tehet ilyenkor az ember?

Adjak neki csókot ha elmondom vagy adjak gondolkodási időt?:D

Bocsi kicsit sokat írtam de gondoltam a válaszhoz ezek kellenek:)


2008. szept. 29. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem hívd el valahova, valami romantikus helyre, és mondd meg h többet érzel iránta, mint barátságot... ne támadd le nagyon, ne vallj túlságosan szerelmet, legyél higgadt is egy kicsit szerintem... Aztán majd lesz ami lesz :)
2008. szept. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem is csak finoman. először csak érzékeltesd vele, aztán ha veszi a lapot, színt vallhatsz :)

de először szakíts a mostani barátnőddel...

2008. szept. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

:) Ez nagyon aranyos sztori, meg ahogy leirtad, azis :)

Elárulom neked hogy énis ebben a cipöben jártam pár évvel ezelött..:) csak pont forditva mer én lány vagyok.

nekem is vot akkor barátom és énse szerretem annyira mint azt a srácot. dobtam a fiut. vártam 2 -3 hetet mig összeszedtem magam h azért mégse egyböl.. elmentünk sétálni és szoba jött a barátságunk és megöleltük egymást és csók nagyon jó volt :) igaz már nem vagyunk együtt mer ugy alakultak a dolgok, de az az másfl éve vele a tökéletesség volt. kiváno hogy nekedis összejöjjön! szurkolok!

2010. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!