Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet különbséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet különbséget tenni aközött, ha a párod szerelmes és ragaszkodó, és aközött, ha ki akar sajátítani?

Figyelt kérdés
Nincs fizikai bántalmazás vagy konkrét tiltás.
2016. júl. 22. 10:25
1 2
 11/20 Költőnő? ***** válasza:
100%
Ellenőrizgetés nélkül is bőven az.
2016. júl. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Azok akik ilyen kérdésekre azt írják, hogy még tetszene nekik, és örülnének, ha valaki ennyit foglalkozna velük,

- azoknak az embereknek fogalomzavara lehet, mert a kisajátítás sohasem az aggódásról és a törődésről szólt, hanem a birtoklásról és a kontrollálásról.


Hosszú távon felőrli az embert és egyáltalán nem olyan romantikus, mint a szappanoperákban. A való életben teljes önfeladást jelent.

2016. júl. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez már kisajátítás. Ha bárki bármiben korlátoz a szabad döntésedben, vagy ezzel próbálkozik, az kisajátítás.
2016. júl. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

"A szabadieje 99%-át veled akarja tölteni - elvárja, hogy tedd magad szabaddá a számára. Hiszti és duzzogás megy, ha dolgod van (pl: túlóra, különóra, család, iskola) Buliról ne is beszéljünk. Az együtt töltött időben szinte mindig az van, amit te akarsz csinálni, de azt az időt mással/másvalakivel nem töltheted. Nyaralni nem mehetsz nélküle, hobbid nem lehet."


- Szerintem ez már kisajátítás, ahol az egyik ember nem szívesen van a másikkal, csak az érzelmi zsarolás, hiszti, duzzogás miatt tölti vele az időt, és mond le értelmesebb programokról.

2016. júl. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
xD Valaki örülne annak, ha lenne valaki, aki ki akarja sajátítani. -.-.-
2016. júl. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Utolsó, hidd el, hogy ezt csak addig érzi így az ember, amíg meg nem tapasztalja a kisajátítást.
2016. júl. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#16


Én nem értem mi ezzel a baj. A mostani "senki le se szar"-nál (nem csak csajok, hanem kb. minden ember, nagyjából pusztába kiáltott szó minden szavam, gondolataim senkinek nem mondhatom el) sokkal jobb lenne. Igazából ez olyan mint a lakatlan sziget vs börtön. A börtönben legalább beszélgethetsz az őrökkel. A szigeten ez sincs.

2016. júl. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Háááát 16-os, értem, hogy mit mondasz, de figyelj...

A suliban állt mellett egy pár kb 3 évvel ezelőtt. A csaj beleharapott a fiú nyakába, aminek nyoma maradt. A srác meg kiakadt, hogy ezt most látni fogják, és mit fognak gondolni. -.- :D Tiszta ideg volt. Még azt is mondta szegény lánynak, hogy mindjárt megüti. Mondom, ezzel meg mi van? Nem akarta szerencsétlen megenni, csak ilyen szerelmes izé miatt harapott bele. O.o


Én meg mondom magamban akkoriban: ,,Örülj, hogy van, aki kiszívja a nyakad, jó ember.'' :D

Azért ez mégis csak jobb.

2016. júl. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Higyjétek el, hogy nektek sem tetszene.

Lehet, hogy most úgy érzed, senki le se szar, de akkor is ekeged lenne egy idő után, ez alapvető emberi tulajdonság, minden téren.

Pl ha mindig éhes vagy, akkor akármilyen kaját kapsz, örülsz neki. Ha viszont hozzászoksz, hogy mindig van elég kaja, akkor elkezdesz majd válogatni a kaják között, mert nem ízlik minden.

Vagy pl a migránsok. Eleinte meghúzták magukat, mert az életüket féltették. Amint ezért már nem kellett aggódniuk, kaját is kapnak, rögtön jött a többi igény, meg a lázadozások, hogy jaj kényelmetlen az ágy, miközben pár héttel azelőtt szabad ég alatt a földön aludtak.

Ezer és egy ilyen példát lehetne sorolni.

2016. júl. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#19


Én mindg éhes vagyok.. Ráadásul ha látom is aza "ételt" nem merem megenni mert azt hiszem mérgező vagy félek elvenni...

2016. júl. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!