Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Orális szexnél a pasik azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális szexnél a pasik azért csukják be a szemüket, mert más nőkről fantáziálnak? kicsit megalázó lenne, hogy én "dolgozom" és más nő (k) re megy el.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 11:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én mindig becsukon a szemem, ha elmegyek. Fene tudja miért, rutinszerűen jön.
2010. ápr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
az én párom is gyakran becsukja közben a szemét, mégpedig azért, mert úgy jobban élvezi, ugyanis csak arra koncentrál, csak élvezi és ennyi.
2010. ápr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

igen, én szinte mindig gondolok valamire ha ő csinálja nekem

megkérdezni nem akarom tőle, mert akkor meg arra fog gondolni közben, hogy én arra gondolok, hogy ő másra gondol

ami nem tesz jót a szexuális életnek, ha megtudná miken görcsölök

2010. ápr. 16. 12:29
 14/22 anonim ***** válasza:

igen, én szinte mindig gondolok valamire ha ő csinálja nekem


más pasira?

szép,minek vagytok akkor együtt?


párom mindig néz engem közben,pedig sokéve sztem ugyanaz a látvány,de nem unja,le nem csukná a szemét az istenért se:D

2010. ápr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

az én párom meg még mindig zavarban van tőlem, van annak is egyfajta fílingje, amikor véletlen meglát így úgy és tetszik neki, nem pedig szemtől szembe tehénkedem meztelenül, mert már úgyis látott alapon

amúgy a szex jó a párommal, csak vizuálisan nekem nem ez jön be, ezért fantáziálok, és ezért nem hiszem, hogy el kellene hagynom

2010. ápr. 16. 12:50
 16/22 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség... De egy év után csak úgy jött neked ez a gondolat...? Miért, te szex közben nem csukod be néha a szemed? Hiszen sokkal jobban az élvezetre tudsz koncentrálni... Szerinted ő miért csukja be? Nem azért mert másra gondol... :S Ekkora hülyeséget már bocs...
2010. ápr. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

mindent összevetve megnyugodtam :)

köszönet :)

csak egyik kérdésemre, miszerint miért bámulják a pasik a nőket, egyik válasz volt: élményeket gyűjteni az esti együttléthez a nőjével

2010. ápr. 16. 13:09
 18/22 anonim ***** válasza:
Ha minden gyakkérdéses választ komolyan veszel és megjegyzel akkor nemsokára nem szexelni fogsz hanem egy diliházban lekötözve fetrengeni...
2010. ápr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem csak relaxálnak, lemennek alfába, próbálják teljesen kikapcsolni a külvilágot, hogy minél jobban ellazuljanak és mielöbb a szátokban végezhesse a végtermék.
2010. ápr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
én pl az élvezettől csukom be, mert annyira jó
2010. ápr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!