Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Örülnétek, ha szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Örülnétek, ha szűz lánnyal járnátok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 17:07
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
9%
20 alatt orultem, foleg hogy akkoriban jo ideig en is az voltam. 20 folott mar kevesbe.... nem akarom egybol lefektetni, de azert kb 1 honap alatt kiderul hogy a kapcsolat ugyahogy mukodokepes-e, es vannak fizikai szuksegletek... egy szuz lannyal tul sok a munka, tul sokaig kell ra varni. es mivel nem sok szuz lannyal volt dolgom nem nagyon tudnam hogy alljak hozza.
2010. ápr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki.
2010. ápr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

Na ez az, hogy ebben a mai világban már bármit mrg lehet tenni szinte büntetlenül. Azoknak a lányoknak akiken már 15 éves korukra a fél világ átment, csak gratulálni tudok. Persze azért van kivétel.

Én 18L vagyok, és szűz. Nem szégyellem, sőt. Csak szeretnék egy normális pasit találni, akit szerethetek majd, és akivel leélném az egész életem, na és én majd annak fofom odadni a szüzességemet. Lehet mondani nyugodtan, hogy úú milyen régimódi vagyok, de az a pasi, aki ezt mondja, az már alapból engem nem is érdekelne. Így legalább megkímélném magam azoktól, akik csak a szexre mennek egy kapcsolatban.


Szóval kedves kérdező (amennyiben te vagy a szűz lány:), ne aggódj emiatt, a normális pasik tudnának értékelni egy ilyen lányt. :)

2010. ápr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Én járnék ilyen lánnyal, megtiszteltetésnek venném.


32/F

2010. ápr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
én nem
2010. ápr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim válasza:
nem, nem örülnék nem akarok senkinél első lenni
2010. ápr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
0%

16:27


32 évesen egy szűz kislánnyal járni pedóság...

2010. ápr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim válasza:
A barátnőm is szűz volt mielőtt összejöttünk. Igaz hogy picit macerásabb mint a "tapasztaltabbak" és több energiát is igényel de elhihetitek megéri.
2010. ápr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.
2010. ápr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Hát ha randa és ostoba, akkor még ha szűz, se járnék vele.
2010. ápr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!