Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek h szerezzem vissza a volt barátnőmet aki otthagyott? 22/f

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Hagyd a francba. Találsz tőle jobbat is. Persze ezt nehéz elhinni,de hidd csak el nekem! Feleslegesen pazarolnád az idődet.
2010. ápr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Valszeg okkal hagyott el, nem érdemes kajtatni utána.
2010. ápr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
egyszer jelezd felé, hogy szeretnéd, aztán a lényeg (!), hogy ne keresd. tudni fogja, hogy kellesz neki még, ha akar még akkor keresni fog, ha nem akkkor nem. ilyenek a nők. de a lényeg, hogy ne irkálj neki mert akkor semmi esélyed. ha meg megcsaltad vagy ilyesmi akkor hagyjad.
2010. ápr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
hát egy kapcsolatban két ember van mind két fél hibás valamiben... de azis lehet hogy még mindig szeret csak nem mer lépni mert nem tudja hogy mire számítson...és arra vár hogy mikor írsz rá mikor hívod fel vagy mikor hívod el randira ... természetesen nem atom bunkón :D és ha nemet mond mindenre akkor hagyd mert akkor már nem érez irántad (semmit)...
2010. ápr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Erre csak akkor tudok válaszolni, ha megmondod,hogy hogyan, miért és mennyi idő után hagyott ott.
2010. ápr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nő után sose fuss barát ha menni akar had menjen:D

ha meg visszasírod magadnak az sztem gáz meg az ugy már nem az igazi szerintem de hát te dolgod ez csak egy vélemény

üdv:17/f

2010. ápr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
olyan buszra szállj fel amelyik fel is vesz.
2010. ápr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Túl sokat nem írtál, így nem csoda, hogy szinte csak a sablon válaszok jöttek, miszerint felejtsd el. Szerintem lehet olyan helyzet, amikor összejöhet két ember újra, és mindezt úgy hogy utána nem mennek szét ismét. Persze ehhez nyilván az kell, hogy valami olyan változáson menjenek át a dolgok(ill. az egyik vagy mindkét fél), hogy ne jöjjön elő újra és újra ugyanaz a probléma, ami miatt az első szakítás is történhetett.



Olvasgass, pl. itt, de még biztos sok mást találhatsz googleval:

[link]

[link]

[link]

2010. ápr. 17. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na jó, több infót nem írtál, mindenesetre fogadj meg egy pár tanácsot!

Ne sírj, ne fenyegetőzz öngyilkossággal, ne kísérelj meg öngyilkosságot (az én életemben már volt rá példa, hogy így akartak "visszahódítani" :S ), egyáltalán, ne szánalmaskodj, ne sajnáltasd magad! Mondd el neki, hogy szereted, és visszavárod, de légy BÜSZKE, visszahódítsd, és ne visszasírd magad!

Ne erőszakoskodj, ne zaklasd a lányt! Ne hívd óránként, ne üldözd! Persze keresd és add meg a lehetőséget, hogy ő is keressen Téged (pl. legyél fent msn-en, de ne írogass ráállandóan!), világosan közöld, hogy örülnél ennek - de ne varrd magad a nyakába, adj neki döntési teret, ne érezze azt, hogy kényszeríteni akarod!

Ha konkrét oka volt, amiért elhagyott, mutasd meg,hogy a korábbi problémákon akarsz és tudsz változtatni!

Röviden: légy megnyerő, vonzó!

29/N

2010. ápr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó választ nahgyon hasznos! A szakítás oka igazából az volt h szeret de már nem érzi azt h szerelmes lenne. Néha probáltam vele beszélgetni msn en de minden egyes mozdulatomat nyomulásnak érzi de ezt sem tőle tudom hanem az egyik barátnőjétől.
2010. ápr. 18. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!