Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A hagyományos szex hiánya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hagyományos szex hiánya miatt megromolhat a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Veszélyeztetett terhes kismama vagyok. Az állapotom miatt az orvos eltiltott a szeretkezéstől. A férjem nagyon megértő, de én aggódom. Persze megtalálom a módját, hogy örömet okozzak neki, de mi van ha ez kevés. Már hónapok óta nem voltunk hagyományos módon együtt és még sok van hátra. Mit gondoltok? Elsősorban férfiak véleményére lennék kíváncsi. Nagyon köszönöm!
2008. szept. 26. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg neki h ez nagyon bánt,meg h úgy kívánod,de sajnos ki kell bírnotok egy ideig! őszintén beszélj vele erről!
2008. szept. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, már beszélgettünk erről. Azt mondja, közös baba, közösen csinálunk mindent végig. Nagyon megértő tényleg, csakhát azért férfiból van. :)
2008. szept. 26. 15:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az nem kifogás semmire sem, hogy férfiból van! Nemrég olvastam egy nagyon-nagyon kiábrándító dolgot pont ezzel a témával kapcsolatban. Beszélgetni beszélgetni és beszélgetni! Illetve extra odafigyelés szükséges most jó darabig a te részedről. Nem ellenőrzésre meg nyomozásra gondolok, hanem legyetek együtt, amennyit csak tudtok, foglalkozz vele minél többet, okozz neki örömet, a legjobb, ha annyiszor szeretgeted, amennyiszer csak lehet (nem csak szexuális értelemben) és minél többet érezteted vele, hogy igazi férfi, annál jobb. Fáraszd le mindig annyira, hogy ne legyen felesleges energiája.
2008. szept. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges aggódnod ezen ahogy olvasom nagyon megértő..Biztos ,hogy ez miatt nemfog félre lépni!Az nagy patkányság lenne főleg ,hogy te még máshogy ki is elégited..Egy férfi
2008. szept. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Nektek! A tanácsokat pedig megfogadom!
2008. szept. 26. 15:49
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt Te írtad:

"Azt mondja, közös baba, közösen csinálunk mindent végig."

Ha ezt (mint írtad) a férjed mondta akkor neked csak annyit kell tenned, hogy megbízol benne! Az pedig, hogy "nem hagyományos" módon örömet okozol neki még fel is dobja a kapcsolatot! Tedd minél többször és bízzál benne!

Férfi vagyok.

2008. szept. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ok. :)
2008. szept. 26. 16:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Én köszönöm Neked Kedves Kérdező, hogy ennél a kérdésnél előnyt adtál a segítőkész férfiaknak! Őszíntén remélem, nagyon boldogok lesztek és sokáig fogjátok szeretni egymást!

Férfi vagyok.

2008. szept. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én párom bújósabb lett, többet vágyik a simogatásra, egész kis házicica lett belőle. Sokszor szeretgetem, tervezgetünk, közösen elmászkálunk. Mondom neki néha mi mindent művelnék vele :D Meg régen se fogdoztam kevesett, de most még többet.

Én is nagyon szerettem szerelmeskedni, de most nincs rá igényem, és ő tekintettel van rá, minden alkalom, amikor együtt vagyunk mindkettönknek nagy ajándék. Meg továbbra is örömöm lelem abban, hogy addig izgatom, amíg bírja, és még azután egy picivel :D

2008. szept. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm!
2008. szept. 28. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!