Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a fiú aki verset ír 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a fiú aki verset ír 1 lánynak az ténleg szerelmes?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 12:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet tudni, hogy igyekszik, olyan tehetséges, hogy semmibe sem került neki, vagy másolta valahonnan.
2010. ápr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
ezek csak akkor vannak meg amikor szakítunk és vissza akar kapni
2010. ápr. 12. 17:21
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mert én amikor verseket írtam egy lányról akkor szerelmes is voltam. Pedig tudta, hogy verseket alapból nem szeretem. Ez még nem biztos, hogy a szerelem jele, ha amúgy is szokott verseket írni akkor nem feltétlen. Nézd meg a témát, a viselkedését úgy gyanú jel lehet.
2010. ápr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem biztos, nekem volt egy barátom akinek semmibe nem kerül verseket írni, mikor összevesztünk rendszerint írt gyorsan egyet én meghatódtam és kibékültem vele, de nem volt szerelmes...csak arra kellettem neki.
2010. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nagyjából annyira bizonyíték, mint egy csokor virág.
2010. ápr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, hogy szerelmes, de gyenge művészlélek! Ha egy pasi tökös, nem rímeket zeng hozzád, hanem elhív valahova. Manapság nem nyerő ez a verses-játék!
2010. ápr. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
szintem attól h verset ír az nem jelent semmit és ha már anyiszor szakitotatok gondolom mindig találtál okot kibékülni szoval a te dolgod de ha csak akkor törödik veled ha szakitotok az gáz és lehet h csak azért vagy h tudja mondani h vagy na ezt jól megmondtam.
2010. ápr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!