Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok elmenni szex közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok elmenni szex közben = rossz párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy olyan kérdéssel, illetve tapasztalattal fordulnék hozzátok, hogy egyre gyakrabban hallok fiúkat arról panaszkodni, hogy milyen rosszul érzik magukat, ha egy lány képtelen a hüvelyi orgazmusra, vagy egyáltalán a fiú előtt a csiklóorgazmusra.. Nos, mivel én is ugyanebben a cipőben járok (volt már pár szexuális élményem is, ill. párkapcsolatom), hogy egyszerűen nem tudok elélvezni pasival, ezért vetem fel a kérdést nektek. Sokszor pont emiatt ment tönkre a kapcsolatom, mert a pasit zavarta, és úgy érezte, hogy bénán teljesít, amiért nem tud eljuttatni - hiába mondom nekik, hogy lehet bármilyen jó hozzám egy férfi az ágyban, nekem nem sikerül eljutnom.. És kb. ez egy szakító ok.. Ez nekem roppant rosszul esik, és mondhatni egy gátlás alakul ki bennem pont emiatt, hogy mi értelme párt keresnem, hogyha a pasik 90%-át ez a dolog zavarja..

Nem hiszem, hogy tehetnék erről a dologról, hogy nem tudok elélvezni, mégis ha a pasi nem is az ő hibájaként fogja fel, akkor az enyémként.. Menjek el szexuálpszichológushoz.. Szerintem azért ez nem így működik :)


Nektek mi a tapasztalatotok? Illetve, fiúk: tényleg ennyire zavaró ez, hogy a lány nem tud elélvezni?!


Köszönöm a válaszokat! :)


Ui.: "magamtól" el tudok élvezni, szóval nem az van, hogy képtelen vagyok a dologra..



2016. jún. 2. 18:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Szuperek vagytok, koszonom mindenkinek a valaszt! Bizom benne, hogy majd a kesobbiekben nekem is hasonlo elmenyekben lesz reszem, mint ahogy irtatok!:)
2016. jún. 3. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!