Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha én járok eg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha én járok eg lánnyal akinek a szomszédja az én barátnőmet szereti?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, ez A fiu már nagyon régóta szereti őt, nem lehet sehogy,de tényleg sehogy lerázni, A szüleik nagyon jóbavannak,mindennap találkoznak., többet van vele mint velem. tudom hogy nem történik köztük semmi,de akkor is nagyon zavar, mert féltékeny vok, nagyon sürün vesz neki ajándékot, és a csaj elfogadja... egyszer már annyira kikkészitett hogy kihivtam verekedni, de olyan gyáva hogy nem mer megküzdeni a szerelméért., Ja és a csajtól egy évvel fiavallabb. A barátnőm szülei nem haragudnának ha elintézném? mi egyáltalán erre az esetre a megoldás? segitsetek mert megőrülök.
2008. szept. 24. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne verd meg ! Az nem jó semmire ...

Meny el a csávóhoz hívd félre és közöld vele hogy ő a TE barátnőd és szájon le róla mert baj lesz. És szerintem ugyan ezt megtehetné a barátnőd is ...

2008. szept. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sztem a verekedés nem megoldás a problémádra.

Ha tudod azt, hogy a barátnőd téged szeret, és ebben tényleg biztos vagy akkor felesleges a féltékenykedés.

Én a helyedben, leülnék a barátnőddel beszélgetni és elmondanám neki, hogy neked nagyon rosszul esik az, hogy a másik fiú körbeudvarolja, hogy félsz attól hogy elveszíted stb, és megkérném őt, hogyha tényleg fontos neki a kapcsolatotok, akkor mondja meg ennek a fiúnak, hogy hagyja őt békén, mert téged szeret, semmi esélye meg ilyenek...

Ezt az ügyet sztem a barátnőd tudná a legjobban lezárni, de a verekedés hidd el, nem old meg semmit. Lehet még jobban folytatná a dolgot a bosszantásodra.

Ugyhogy hajrá. Sok sikert.

2008. szept. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor kb 2 évvel idősebb vagy a srácnál, és szerintem mivel mind2-en nagyon fiatalok, Te jóval fejlettebb is, ne kicsikkel akarj verekedni, mert a végén ő is talál egy nálad 2 évvel kigyúrtabb komát és akkor nézelődhetsz a balesetire. üljetek össze hárman és ott oszd le a srácot, megnézzük, ki mit szól.
2008. szept. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

igazából nem neked, hanem a barátnődnek kéne elhajtani..egyszeruen meg kene mondani a baratnodnek (martmint hogy a baratnod mondja meg), hogy neki baratja van, szereti, eselye sincs, stb.

ne fogadja el az ajandekot, meg ilyesmi.


mert ha a bnod elfogadja az ajandekot, meg hagyja legyeskedni, az rendben van,hogy legyezgeti a hiusagat, de a pasi meg esélyt lát, azért teper. ha latna, hogy nicns eselye, nem teperne, vagy legalabbis hamar ráunna

2008. szept. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak mondom ő 20 éves én 22.
2008. szept. 24. 16:27
 6/6 anonim ***** válasza:

igazából télleg a barátnődnek kéne elhajtani. ha a lány megmondna neki h hagyja abba ezt az ajándékozgatást, akkor abba fogja hagyni, de amíg a barátnőpd semmilyen negatív jelzést nem küld felé addig neis várd h abbahagyja, mert addig bízik, főleg hamég a barátnőd elis fogadja és még kedves is hozzá.

ha elmondaná neki a barátnőd h nemkér több ajándékot, akkor a srác is leállni, lehet még elis szégyellené magát, aztán már csakúgy sem menne oda hozzá.

temeg addig hiába fenyegeted míg a srác a barátnődtől fél pozitív visszajelzéseket kap.

2008. szept. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!