Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért? Van az hogy van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? Van az hogy van egy csaj akivel joban is roszban is vok mindig ki békülünk de a suliban sose beszélgetünk, délután meg egy csomot beszélgetünk meg minden. Ha veszek neki ajándékot vagy vmit akkor jo vok aztán meg nem is szol hozzám.

Figyelt kérdés

szerintetek hogy lehetne jobb vele a kapcs?:D

kérdezzetek nyugottan. Sűrgös!


2010. ápr. 7. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem kéne egy olyan ringy* akinek az ajándék kell, de én magam nem. Nem vagyok a Teréz anya! Hidd el öregem ez a csaj játszik veled, az is lehet több vasat tart a tűzben. Szállj ki ebből az egészből. Majd rájön mit veszített. Suliban nem vállalja fel, hogy ismer, sőt jóba vagytok. Az ajándékot elfogadja, hátat fordít. CSAK KIHASZNÁL! Én mondom ez nem kapcsolat. Max ha szeretnél lábtörlő lenni. Sok sikert egy másik lányhoz aki úgy szeret ahogy vagy. Ajándékkal, vagy anélkül. A sulitársai előtt vagy nem előtt.
2010. ápr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kösz
2010. ápr. 7. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!