Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogy még nem akarok lefeküdni a barátommal?

Figyelt kérdés

háát 15 éves lány vgyok

és szeretem a barátomat jól megvagyunk de ő 17 és már rég benne van a szexuális életben és én 17 éves koromig szüz szeretnék maradni és el is modntam neki meg is értette.Azt modnta h kibirja és meg is indokolta erős érvekkel el hittem neki .

de kb mennyi idő után legyen valami szexuálisan?mennyi idő után normális?

és most jó h időhöz kötöm a szüzeséggem elvesztését?


2010. ápr. 6. 16:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
ha igazán szeret várni fog és nem zavarja...ez nincs korhoz kötve, ha úgy érzed akarod, akkor tedd scak meg.
2010. ápr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%
a 17 az szerintem éppen jó, ha nemakarod előbb, akkor necsináld. és ha a barátod megértette és vár akkor meg főleg, és örülj neki, h nemmondta h ő nemvárrád addig-ebből azkövetkezik h szeret és nemhagy el:)
2010. ápr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
79%
Egyáltalán nem baj,nem kell ezt elkapkodni.Ha szeret,várni fog!
2010. ápr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%
Nem baj.Petting attól még lehet.Ha szeret megvárja amíg késznek érzed magad.
2010. ápr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
7%
Miért a barátod már szeretné? hát használjon óveszert és sztem nincs korhoz kötve ki mikor veszti el a szüzességét
2010. ápr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

köszönöm a tanácsokat:D

hát jó lenne neki de mondta h nem fogja a szexel elrontani a kapcsolatunkat mondta h vár.

én meg úgy vagyok vele h oannal veszitsem el aki megérdemli és nem akárkivel és még én nem álok kész amugyse. de a barátom mondta h ő megérti ezt és örül h ien vok csk remélem ez igy is marad.:)

2010. ápr. 6. 17:25
 7/28 anonim ***** válasza:
76%
hogyne lenne baj,nehogy már te is a "minél hamarabb felnőtt" kategóriába tartozz már.ha eljön az ideje,ráérsz,ha szeret a srác kivárja
2010. ápr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

A szex nem korhoz van kötve (ezzel nem azt szeretném mondani, hogy 13-14 éves olvasók, gyerünk, jöhet a gátlástalan szex, mert egy határ azért van)


Nem döntheted el, hogy 17 éves korodig várni fogsz, ha akkor sem érzed majd magad készen, 17 évesen se tedd meg! Ha már most készen állsz, akkor megtehetitek. Ennek ellenére nem javasolnám, szerintem is a 17 az ideális alsó határ.

Viszont ott van még a petting, mint lehetőség, 15-16 éves korodban... Nem fogjátok egyhamar megunni!

2010. ápr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

hát nem vagyok egyenlőre felkészulve rá és ha akkor se leszek akkor nem tudok micsinálni de sztm kész leszek mert volt már nem is eccer h beindultam én is:P:P

szvl sztm azért kicsit korhoz is kell kötni és mint modntam én nem akarom akárkivel elvesziteni:)

de azért köszi:D

2010. ápr. 6. 18:54
 10/28 anonim ***** válasza:
De petting volt már? A hoszzú válasz adója.
2010. ápr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!