Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátom 19. szülinapjára? Semmi ötletem sincs!

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt,és az évfordulónk előtt 2 nappal van a szülinapja,aztán a ballagása..fogalmam sincs,hogy mit vehetnék neki!!Már vettem neki egy II.világháborús könyvet,mert azokat nagyon szereti!De valami személyeset szeretnék!Tippeket várok!:)
2010. ápr. 6. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

bögre közös fényképpel,

kispárna huzat közös képpel,

írj verset neki,

írj magatokról egy történetet,

cd-re a kedvenc dalaitokat másold ki,

csinálj névre szóló szexbérletet (Wordben) :)

Hirtelen ennyi jutott eszembe.


Szép napot!


Mimi 26L

2010. ápr. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

tudod mit vegyél neki?

ajándékot

2010. ápr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, én biztos valami képkeretet vennék, amibe vagy kettő kép fér, vagy egy ami együtt vagytok (inkább az utobbi). De virág, parfüm, vagy sztem az se rossz ötlet ha elmennétek színházba (vlmi nagyobb darab) aztán vacsorázni, tervezz egy tökéletes estét. (persze te álld az egészet ha tudod)
2010. ápr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz rá és mi a srác érdeklődési köre?
2010. ápr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem is a kispárna a közös fotóval. az nagyon aranyos lenne, de szerintem valami olyan kéne amit minden nap használ vagy a kezében van.
2010. ápr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

dohányzik?

mert ha igen akkor tudsz neki csináltatni egy olyan öngyújtót amire a közös képetek van gravírozva. Ez tuti siker lesz, én is ezt csináltattam a vőlegényemnek 2. évfordulóra. :)

2010. ápr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Max. kb 10ezret szánok rá!Nem dohányzik.Imádja a motorokat?Még valami ötlet?
2010. ápr. 11. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!