Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitsak vagy ne? Gyozzon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak vagy ne? Gyozzon a sziv?

Figyelt kérdés
5 honapja vagyok egyutt a baratommal ,es eddig minden tokeletes volt ,szeretem ,es o is azt mondta hogy szeret ,most 7vegen osszevesztunk ,es eleg csunyan viselkedett velem ...egy buliba voltunk ,es leitta magat meg nem foglalkozott velem ,ami eddig sosem tortent meg,nem tudom mit tegyek?h szeret e vagy sem...azt mondta nem akarja h vege legyen egy ilyen semmiseg miatt ,de nem tudom ,talan nem is szeret ...es ne irjatok azt kerlek h ezt csak en tudhatom
2008. szept. 22. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:

hát pedig mi így a távolból nemtudjuk megmondani h szeret-e.

ha egyébként minden tökéletes úgyérzed, de most az egyszer csúnyán összevesztetek, azmég nem a világ vége, minden kapcoslatban szoktak veszekedni. azmeghogy nemfigyelt rád a buliban azsem a világ vége, gondolom mind a 2en megvoltatok sértődve. én egy veszekedés miatt még nemszakítanék, mert sokmindent meglehet beszélni, aztkell inkább figyelni h milyen a kapcsolatotok mikor "minden rendben van". ha akkor is aztérzed h nemszeret, nemfoglalkozik veled, olyan érzésed van mintha csak vmi haverod lenne, akkor érdemes elgondolkodni azon h vajon szeretitek e még egymást

2008. szept. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát nem kell vége legyen, ha ő azt mondja, hogy nem akarja, és te sem akarod, ha folytatjátok, akkor már nem biztos, hogy minden olyan lesz, mint régen, és akkor még mindig szakíthatsz vele. De az is lehet, hogy még jobb lesz utána, de ez nagyon ritkán fordul elő. Próbáld meg, aztán meglátod, hogy lesz-e valamiféle változás a kapcsolatban, ha minden úgy marad, mint volt, vagy jobb lesz, akkor legyetek boldogok, de ha úgy érzed, nem olyan jó, mint régen, akkor szakíts vele.
2008. szept. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!