Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bírjátok ki egymás nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bírjátok ki egymás nélkül?

Figyelt kérdés

A távkapcsoltaban élőktől kérdezem, hogy hogyan bírják egy hétig (vagy több) a másik nélkül? És hogyan tudsz megbízni a párodban így?

Mert én is ebben a helyzetben vagyok, és nagyon rossz de nem akarok szakítani mert szeretem a párom, de annyira hiányzik és nehéz benne megbíznom így. Persze van telefon meg net meg minden...tudom, de ez így akkor sem jó.


2010. ápr. 2. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt az a kérdéses, hogy mennyire szeretitek egymást. Csak ez, és semmi más. Mi 2 hetente találkozunk, egész hétvégére, minden nap msnezünk, telefonálunk, szóval a kommunikáció az megtörténik, csak ugyebár nem lehet összehasonlítani a rendes beszélgetéssel és az érintésekkel. Elég érettnek is kell lenni ahhoz, hogy egy ilyen kapcsolat működjön. Te biztos az vagy, mert úgy nevezted meg, hogy "párod", és nem úgy, hogy a "pasim" vagy "csajom". Szóval ez mind egyedül rajtatok múlik. Mi már fél éve együtt vagyunk, és barátságnak indult kb 1 évvel ezelőtt ez az egész, tehát az egymásba épített bizalmunk így alakult ki. Egymás hiányát sem lehetetlen elviselni, a lényeg, hogy ne emészd magad emiatt, például szervezz sűrű programokat magadnak. :)


Sok szerencsét, és csak addig csináld, amíg biztos vagy abban, hogy akarod. :)

2010. ápr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi csak hétvégéken tudunk találkozni a távolság miatt.

Mondjuk nekem a bizalom nem gond, csak az, hogy hiányziiik!

Két éve vagyunk együtt, és megismertem annyira, hogy tudjam, hogy megbízhatok benne, ezért ez nem gond. Mi is telefonálunk, de kb. ennyi. És mindig nagyon várjuk a hétvégét. Általában pénteken a testi hiányunkat pótoljuk be, és szombaton pedig nagyokat beszélgetünk, progamokat találunk ki, kirándulunk, koncertre megyünk, úszunk, stb. Nekünk nagyon jól működik. Nem tudom, hogy a távolság miatt van-e így, de a varázs még mindig meg van. Egyszerűen imádjuk egymást! Bár az elején még kicsit nehézkes volt, mert a hiánya olyan dolgokat hozott ki belőlem, hogy biztos nem is akar velem lenni. De később rájöttem, hogy HÜLYE voltam, és hogy imád engem. ...

Szóval nektek is hajrá! Ha szereted,akkor NE szakíts!! Tegyétek mindig változatossá az együtt töltött időt. Ne essetek a monotonitás hibájába! :-) Lepd meg néha valami újal. :) És bízz meg benne, két ok, hogy miért:

1.) Ha olyan, aki megcsal, akkor örülj, hogy időben kiderült!

2.) Ha viszont legbelül tudod, hogy nem tenne ilyet, akkor a féltékenykedéssel, és a parázásokkal tönkretehetsz egy nagyon szép kapcsolatot!

BÍZZ MEG BENNE, HA MEGÉRDEMLI! :-)

2010. ápr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!