Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Felbukkant régi új harmadik, szerintetek, hogyan kezeljem?
Friss fiatal házasok vagyunk párommal, én 28 feleségem 24 éves.
Már több int 10 éve vagyunk együtt és kicsit több mint fél éve vagyunk házasok, együtt élünk eg van egy gyönyörűszép kisfiunk,
egy héttel ezelőttig a világ talán legboldogabb embere voltam. Együtt eltöltött 10 évünk alatt persze voltak problémák, például a kapcsolatunkba
befurakodni próbálkozó harmadik fél és hasonlók, de végül megoldottuk a gondjainkat és együtt vagyunk, mert szeretjük egymást, második gyereken is
gondolkodunk, szóval látszólag minden rendben. Pár napja viszont minden hátsó szándék nélkül a böngészési előzményekben rátaláltam egy facebookos bejegyzésre, ami egy számomra ismeretle férfi
számára írt levélre mutatott. Ösztönösen éreztem, hogy valami nem stimmel, soha nem hallottam róla és gyanús, hogy késő éjjel mikor már alszom miért írkál párom egy
idegen pasinak...ekkor még nem törődtem komolyan a dologgal, de azért odafigyeltem és mikor már rendszeressé vált, hogy minden éjjel beszélt az illetővel, elkezdtem nyomozgatni, és mint kiderült,
egy friss facebook ismerős az illető, akivel nincsen egyetlen közös ismerőse se páromnak, tehát nem korábbi koléga vagy osztálytárs vagy ilyesmi. Figyeltem és párom viselkedése is megváltozott,
Telefonja állandóan a kezében vagy éjjel a párna alá dugva, néha egészen kivirágzott, felvillanyozott lett és zsongott mint egy szerelmes kis tini, egyretöbb dögös szelfi ami azelőtt egyáltalán nem volt jellemző stb. Nem vagyok rá büszke, de telepítettem egy olyan keylogger szoftvert képes minden facebookos akcióról képfelvételt és szöveg loggolást készíteni,
és így 1-2 napon belül kiderült, hogy párom egy volt exével beszélget titokban, aki egy a saját felesége elől titkolt kamu facebook profillal kereste meg feleségem. Ez a fickó korábban még mikor egészen gyerekek voltunk, már akkor is
megpróbálta megfúrni a kapcsolatunkat, de végül "elűztem", ám most ismét itt van és éjjelente meg napközben mikor dolgozok intenzíven beszélgetnek, mindketten tisztában vannak vele ,hogy a másiknak van párja (felesége/férje)
A fickó eléggé nyomulós stílusban írogat és utalgat, hogy hogy kinyalná, megdöntené a feleségemet, csókokat küld állandóan és "Édes"-nek, meg "Drágám"-nak és "Cicus"-nak megstb hívja párom, illetve mint megtudtam
feleségem valamilyen képeket is küldött neki, amire cserébe kapott egy álló péniszes fotót, mint reakció. Párom legalább nem becézgeti őt és csak "vigyorog" a nyomulós szövegekre, meg farokfotókra,
mintha tetszene is neki, de nem is gondolná a dolgot komolyan. Még néha viccelődnek is vele, hogy ha bealtatózna engem akkor nyugodtabban tudnának dumálni stb. Mint megtudtam hamarosan
egy találkát is meg akarnak ejteni, amikor én persze dolgozok.
Kérdésem az lenne hozzátok, mi a legjobb megoldás amit tehetek?
Nem akarom homokba dugni a fejem és várni, hogy "ha más kéne páromnak, akkor nem tervezné velem a köv. gyereket" tehát várok míg magától elmúlik a dolog... félek akármennyire is szeret a párom elcsavarhatja a fejét
Viszont agresszív módszert sem akarok alkalmazni, hogy jelenetet rendezek, szembesítem, hogy mit művelt és esetleg én írok a srácnak, hogy takaródjon a feleségem közeléből, vagy kitálalok levélben a srác feleségének
Arra gondoltam, hogy higgadtan leülök feleségemmel és mindent elmiondok neki, hogy szégyellem de kémkedtem utána és nem akarom letámadni, választás elé állítani, hogy válasszon a családja vagy a lehet hamarosan szeretője, meg ilyenek.
Elmondanám neki, hogy nem akarok féltékenyen örjöngeni és nem fogok nyomozni utána, de nagyon zavar a dolog, mert most komolyan, ki akar egy ilyen nyomulós szemétláda a felesége közeléb aki az álló farkát küldözgeti képekben.
Tényleg szeretem őt, tiszta szívemből és bánt, hogy kémkedtem utána, de nem hagyhatom hogy ez így menjen tovább. Megmondanám neki, hogy felnőttek módjára megbeszéljük a dolgot és elfelejtem neki ezt a kis botlást,
csak szabaduljon meg ettől az alaktól és legyünk újra egy boldog család. Szerintetek?
14 eves korod ota egyutt vagytok, teljesen termeszetes, h szeretne mas ferfit is kiprobalni annak ellenere, h szeret teged es ez etikatlan. Ez az emberi termeszet.
En elmondanam neki, hogy tudok rola ( a keyloggert kihagynam:-)),higgadtan, normalisan veggbeszelnem vele a dolgokat es elmagyaraznam neki, hogy az oke h o most roppantul langol a sracert, de ez nem azert van mert a srac olyan kiveteles szemelyiseg ha em mert tul koran lett anya es feleseg. Ha a szomszed joska egy fokkal szebb lenne es erdeklodest mutatna, akkor iranta langolna.
Ez ebben az eletkorban ilyen hatterrel teljesen ertheto. Azt kell vele valahogy megertetni, h ez nem szerelem, hanem egy gyerekes flort/valakinek az idealizalasa, ugy erzi h szuper vegre vele is tortenik valami, de a valosag az, h ez csak menekules valami alomvilagba. Minden ember almodozik a nagy szerelemrol, meg tul sok romantikus regenyt olvastak es ebbol az egesz zagyvasagbol alakulnak ki ilyen helyzetek:-))
A sracnak nem mondanam h razza le a felesegedet, mert amellett h gyerekes a feleseged meg evekig azon fog agyalni h miert raztak le, es biztos o az igazi a jellemorias aki meggondolta magat es megis huseges marad a felesegehez, magyarul megjobban fogja a sracot idealizalni.
Ulj le vele, kedvesen mondd el neki ezeket, hibaztatas nelkul es mondd el, h ezt megerted ugyan, de azert vannak hatarok. Tehat nem kuldozgetunk szexi szelfit stb.
Sztem ajanld fel h csetelhet a sraccal akkor is ha ebren vagy, ehhez nem kell ejszakaznia hiszen ha ugysem beszelnek semmi erdekesrol, teged alapvetoen nem zavar a dolog.
Magadban pedig az a legjobb amit tehetsz, h kivarod amig elmulnak. Ezek a dolgok mindig elmulnak, neha attol es azert mert nincs vegkimenetel, neha attol h ha mar nem tiltott az ugy nem is izgalmas.
Nalunk volt hasonlo es a ferjem mindenfele kemkedes nelkul tudotta dologrol (nem mondtam el neki, de o elobb tudta mint en magam:-))es kivarta amig elmulik a reszemrol legalabb annyira, h tudjak tiszta fejjel gondolkozni. Ezalatt az ido alatt ugyanugy eltunk mint azelott, sosem emlegette fel a dolgot akkor sem es azota sem:-))
Mas kerdes, h ehhez kell bizonyos foku erettseg es intelligencia,de megoldhato:-)
"25"reagálva
Olyan nincs drága hogy 2 férfi van az életedben és mindkettőre tudsz koncentrálni!!! Ezt nyugodtan el is felejtheted....ezzel csak ámítod magad.
A férjed azért nézte el a kicsapongásaidat,mert nem volt annyi önbizalma, hogy kitegye a szűröd, valószínűleg a gyerekek miatt, neki többet ér a langyos húgyban ázni, mint kiborítani a bilit és újra kezdeni mindent. Egy többéves kapcsolat felrúgni (ahol még gyerek is vannak) az nagy felelősséggel jár, volt annyira realista a párod, hogy mérlegelt és nyelt egy nagyot. Ha velem csinálnál ilyet én egy bottal sem piszkálnálak meg többet, jó esetben kapnál egy virágot a szülinapodra, de semmi többet, mert a jóindulatomat és a vonzódásomat azonnal elveszítenéd.
Szerintem ne adjál ilyen jó tanácsokat, mert amit a Te férjed elnézett amiatt más már elkergetett volna a fenébe.
38F
26-os, 25-os vagyok:-)Nincs es nem is lesz gyerekunk, mindkettonknek van sajat haza, es autoja es mi dketten vezeto beosztasban dolgozunk.
Tulestunk mar egy hazassagon es mindketten tudjuk, h az elet nem fekete es feher es nem dramatizalunk kis dolgokat, a nagyokat pedig egyutt megoldjuk:-)
A huseg egy igeret, mindenki probalja a legtobbet kihozni belole, csak azert mert horribile dictu valamelyiknek nem sikerul, az nem jelenti azt, h ezert majd felboritom az egyebkent jol mukodo hazassagom.:-)A ferjem ismeri az eletet, de elsosorban ismer engem es pontosab tudja, h huhetetlenul gyorsan fellangolok, ami nem egyenlo a szerelemmel, azzal meg vegkepp nem hogy nem szeretem ot.
Ehhez nem kellett "konyorognom" neki, sot. Ertekeljuk egymast ugy ahogy vagyunk, mert tudjuk, hogy mit talaltunk egymasban-egymassal. Ez nem jelenti azt, hogy nyitott kapcsolatban elunk, de azt igen, hogy fellangolasok miatt nem rugunk fel eves hazassagokat.
Vannak az egyszeri-egyszeru emberek akik azonnal valnak, es vannak akik a dolgok egeszet nezik es atbeszelik, elemzik es maradnak:-)
Mindannyian masok vagyunk:-))
"27"reagálva.......
A férjed egy nagyon empatikus személyiség lehet, valószínűleg pont azért is mentél hozzá, mert hagyja hogy olyan legyél amilyen Vagy! Lehet hogy Ő is kikacsingat néha, aztán amikor megunja, akkor visszatér az idilli kapcsolatotokba, amiről azt hiszi, hogy jó.
Elég sok kapcsolatom volt ahhoz, hogy tudjam hogy az élet kompromisszumokról szól, de nagyon nem mindegy milyen érdekből hozzuk meg azokat. Teljesen normális, hogy egy Nő nem élte ki magát a házassága előtt(mondjuk senki nem kényszerítette, hogy belemenjen), de ha nem találta meg a számításait, akkor kérjen bocsánatot a párjától és szedje a sátorfáját. Nem kell a másik idejét és energiáját tovább használni, legalább ennyiben tisztelje a másikat.
Nekem volt olyan kapcsolatom, amit egyetlen hazugság miatt szakítottam meg, elvesztettem a bizalmam és nem tudtam többet rá nézni. Egyenesnek és őszintének kell lenni egymással, csak a mai világban ritka ez mint a fehér holló.
A szándékosságra nincs mentség, ha valamit tudatosan, önszántadból teszel, azért ne kérjél később bocsánatot, felnőtt ember először gondolkozik, utána cselekszik. Szerencsére találtam olyan partnert, aki hozzám hasonlóan gondolkozik, és a fejemet tenném rá, hogy előbb ugrana a kútba minthogy hazudjon nekem. Nem véletlenül Ő lesz a gyerekem anyja.
38F
29-es 27 es vagyok (az empatikus ferjjel:-))
Szoval a ferjem es en nagyon hasonloak vagyunk, en sem feltekenykedem, nem kutakszom mert pontosan tudom, hogy engem szeret es ha mondjuk egyszer megcsal valami egyejes kalanddal ezert meg i magaban nem fogok tole elvalni:-))
Ertem amit mondasz es barmily furcsa is, reszben egyetertek:-))Egyetertek azzal, higyha valaki nem szereti mar a masikat, es nem vele tervezi leelni az eletet, akkor csomagoljon es szakitsanak, ezzel en is igy vagyok, ahogy a legtobb ember is gondolom:-)
Viszont a kerdezo felesege szereti a kerdezot, es csak egy fellangolast-kivancsisagot erez a masik pasi irant, ami baromira messze all a szerelemtol. Tehat nem arrol van szo, h szaz eve ismeri Jakabot aki egy jellemorias es rengeteg kozos tulajdonsaguk van, hanem szimplan bejon neki a flortoles, meg az izgalom.
A ferj ezt ertelmesen atlatja, magyarul nem hiszi h a felesege masba szerelmes, ergo miert kene elvalniuk?Azert mert a lany szexualisan/erzelmileg kivancsi masra is?Ezeket meg lehet beszelni, es az ilyen fellangolasok elmulnak, csak at kell beszelni oket.
Ez inkabb lelektani kerdes ezen a ponton,mintsem moralis.Pontosan ezeknek az atlatasahoz, kibogozasahoz kell ertelmi intelligencia ahelyett, h valas egy gyerekes hulyeseg miatt:-))Ha bem szeretnek egymast, az egy mas tortenet lenne, de mivel szeretik egymast, igy a megoldas az atbeszeles.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!