Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem az egyik tanítvá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az egyik tanítványomba! Mit tegyek? :S

Figyelt kérdés
24 éves srác vagyok Ukrajnában élek és tánctanárként dolgozok. Az egyik csoportomban van egy 13 éves lány! Gyönyörű szép, csinos, intelligens, sokkal komolyabb mint a korabeli lányok. 2 éve tanítom és kb fél éve teljesen beleszerettem! Nem tudom,hogy történhetett,hogy pont egy 13 éves KISLÁNY tudott ennyire magába bolondítani. Táncóra közben nem tudom róla levenni a tekintetemet. A múltkor cipzárolja a felsőjét kifelé, leveszi a felsőjét. Egy ráfeszülős póló volt rajta. Úgy megbámultam,hogy még magamon is meglepődtem. Mikor táncversenyen voltunk és öltözött akkor is megbámultam.Mit tegyek? Elfelejtsem? De hisz 2 naponta találkozunk.. Mit ajánlotok nekem.
2010. ápr. 2. 11:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%
Szerezz magadnak egy korodbelit, és dugd meg. Ha ez sem válik be, akkor pedofil vagy :(
2010. ápr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Várj még 2-3 évet.
2010. ápr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
hova fajul a világ...?
2010. ápr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem kell senki feje fölött pálcát törni!Bárki eshet ilyen szituációba...
2010. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
13? :-/
2010. ápr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

eshet ilyen hibába de tudja már kezelni ha már nyakig benne van.

Kérdező, csináld azt amit minden normális tenne felejtsd el.

Egyszer véletlen ráindulsz csaj beijed apunak szól rosszul fogsz járni.

2010. ápr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

14 éves vagyok nekem is vannak és voltak 20 feletti udvarlóim. Szerintem várj vele egy pár évet (legalább egyet xD ) és addig legyél szimplán egy jó barát, akiben meg lehet bízni a bámulást meg felejtsd el, mert a végén még rád fogják, hogy zaklatod.

14/L

2010. ápr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!