Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem az egyik tanítvá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az egyik tanítványomba! Mit tegyek? :S

Figyelt kérdés
24 éves srác vagyok Ukrajnában élek és tánctanárként dolgozok. Az egyik csoportomban van egy 13 éves lány! Gyönyörű szép, csinos, intelligens, sokkal komolyabb mint a korabeli lányok. 2 éve tanítom és kb fél éve teljesen beleszerettem! Nem tudom,hogy történhetett,hogy pont egy 13 éves KISLÁNY tudott ennyire magába bolondítani. Táncóra közben nem tudom róla levenni a tekintetemet. A múltkor cipzárolja a felsőjét kifelé, leveszi a felsőjét. Egy ráfeszülős póló volt rajta. Úgy megbámultam,hogy még magamon is meglepődtem. Mikor táncversenyen voltunk és öltözött akkor is megbámultam.Mit tegyek? Elfelejtsem? De hisz 2 naponta találkozunk.. Mit ajánlotok nekem.
2010. ápr. 2. 11:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
szerintem pedo vagy.
2010. ápr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%
szerintem várj amig 20 lessz -.-
2010. ápr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem próbálj rá ne gondolni,és ne is bámuld nagyon.

Vagy pedig szerezz egy idősebb csajt,akibe bele tudsz bolondulni,és elveszi a figyelmed a csajról:)

2010. ápr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
bár ezzela két válasszal nem hiszem h segítettünk ... menj el pszihologushoz és kérj tőle tanácsot de semmi képp se kezdj ki vele!! ( bár én ismerek olyat h a lány 15 a fiu 27) ugyh annyira nem szokatlan de a 14 et mindenképpen megkéne várnod -.- legalábbis magyarországon :S ott 14 től má nem kislány
2010. ápr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
43%
2010. ápr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
várd meg még 14 lesz...:D
2010. ápr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

én is érett voltam 13 évesen, nekem is udvaroltak 20 felettiek.

én nem mondom h felejtsd el mert gondolom ez nem menne, de mérlegelned kell!

mert pár év mulva semi se lesz ez a 11 év, de most még nagyon sok!

neki még valószínüleg nem volt barátja, sem szexuális kapcsolata(reméljük) és gondolj bele neked hány nőd volt?

meg képzeld el ahogy bemutatkozol a szüleinek!

neki még este 8ra haza kell érni, és a másnapi dogára tanulni!

legalább azt várd meg míg középsulis lesz, és esetleg lesz valami halvány fogalma a pasikról!

ha akkor is enniyre kell, akor már nagyon finoman meg lehet prbálni, talán!

de jobb lenne ha átraknád őt pl egy másik tánccsoportba!

sok sikert esetleg ird meg h mi lett!

2010. ápr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
jah utolsó vagyok 19L
2010. ápr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem nem vagyok pedofil. Eddig a legfiatalabb barátnőm 16 éves volt (ekkor én 19 voltam). Most lett vége egy komoly kapcsolatomnak 2 hónapja. Szerdán lesz legközelebb óránk. Nem azt nem tehetem meg vele,hogy átteszem egy másik csoportba! ő az egyik legjobb táncos!Nem tudom,hogy mit tegyek , főleg úgy,hogy szerdán még tánc is... Megpróbálok tudomást se venni róla.

2010. ápr. 2. 12:05
 10/17 anonim ***** válasza:
50%

Nagyon jól tudod te magad is a választ arra, mit kell tenned. felelős tanár vagy, gondolom pedagógusi végzettséggel. csírájában kell elfojtani az ilyen vonzalmat. vedd elő a jobbik eszedet.

24 L

2010. ápr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!