Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet volt, hogy ezt kértem tőle?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit már kb. 8éve ismerek,most osztálytársak vagyunk és az utóbbi időben egyre többet beszélünk, hülyülünk egymással, és én kezdek többet érezni iránta mint barátság. Tegnap kérdeztem tőle hogy lehetne-e egy nagy kérésem és mondta h lehetne. Azt kértem tőle, hogy játssza azt hogy a pasim, mert van egy pasi aki akar velem találkozni de nekem nem jön be. És azt mondta h rendben:)
2010. ápr. 2. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát,de készülj fel arra ,hogy,mindenki rólatok fog majd beszélni.
2010. ápr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a rossz nem hogy nem játszani kellene hogy jártok hanem ténylegesen, főleg h ha tetszik.
2010. ápr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tudom h nem játszani kéne, csak én nem merek kezdeményezni:$
2010. ápr. 2. 10:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy akar valamit, de az is lehet, hogycsak barát. Én is játszottam már el egy haverom kedvéért, hogy a csaja vagyok, hogy lerázhasson egy csajt. :D Szerintem inkább közeledj felé, persze csak mértékkel, aztán majd csak kialakul vmi. Sok sikert! ;)
2010. ápr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jóóó! :)

Ha eljátssza, és szted jól megvagytok egymással, mint "pár", akkor mondhatod neki azt is, h "játékból tök jól megy, nem próbáljuk ki igaziból?" - de még az is lehet, h ő hozza fel. Ebből még ki tudsz jönni jól. :)

Csak el ne rontsd :)

2010. ápr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi 3. és 4. válaszoló:)
2010. ápr. 2. 10:59
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
90% ez oan kis bunko romantika hiányos megoldás nektek semmi igényetek nincs?:D mennyetek el legalább fagyizni vagy valami és ott hozzátok fel de így waze h eljátszátok omg ez kapcsolatkialakitásnak igénytelen -.- ebből inkább oan sexpartner féleség jön össze szentem :P
2010. ápr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10:58-nak igaza van. Kérdezz rá, hogy nem-e folytatná igaziból is! Aztán jöhet a fagyi...
2010. ápr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!