Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem lenne bunkóság?

Figyelt kérdés
Nah szal van 1 lány akit ápr1-én megtréfáltunk csak hát nem vette jó néven és most elég pipa.Sztetek ha e-mailben kérek bocsánatot akkor az nem bunkóság nagyon?
2010. ápr. 2. 09:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyobb bunkóságnak tartanám, ha semmilyen formában nem kérnél tőle elnézést, de a személyes megkeresés gesztusával semmi más nem veheti fel a versenyt, szerintem úgy a legkorrektebb. De ha nincs más megoldás, végső soron nem lenne égbekiáltó bunkóság.
2010. ápr. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

hülye vagy...mi az h e-mailben

ha ahhoz volt elég bátorságod hogy élőben megtréfáld akkor ahhoz is legyen h bocsánatot kérsz

2010. ápr. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
most a szünet miatt nem tudunk talizni 1 hétig szal nem nagyon kéne húzni halasztani mer akk télleg azt hinné, hogy bunkó vok
2010. ápr. 2. 09:19
 4/11 anonim ***** válasza:

Mindenképp kérj tőle bocsánatot.

Hívd fel,vagy küldj sms-t,ha nincs pénz a telódon,akk írj neki egy mailt.

Egyébként mivel tréfáltátok meg?

2010. ápr. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát...elcsórtuk a cigijét és akkor adtuk neki vissza amikor már kb kétségbe volt esve
2010. ápr. 2. 10:18
 6/11 anonim ***** válasza:
hűha mekkora tréfa... bagós kis p*csök
2010. ápr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mi nem bagózunk csak ő
2010. ápr. 2. 10:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha ez képes volt felnyomni benne a cukrot, akkor meg is érdemelte. Szerintem nem kell ennek akkora feneket keríteni, egy e-mail-szintű bocsánatkérést megér, de eléggé jelentéktelen ahhoz, hogy rágódj rajta.
2010. ápr. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérj bocsánatot élőben, semmivel se telik több energiádba és a lány is jobban fogja értékelni :D
2010. ápr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hallod ha ilyenen ennyire berágott meg is érdemli - én nem kérnék tőle bocsánatot :/ pedig viszonylag rendes vagyok - de aki ilyenen felhúzza magát az kicsit zizis..

22F

2010. ápr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!