Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy megcsal a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy megcsal a párom?

Figyelt kérdés

Segítsetek kérlek!nem tudok kihez fordulni.Ti mindíg hasznos tanácsokat adtatok a babámmal kapcsolatban.

Tehát:Csúnya dolog igaz de néha bele pillantok a párom telefonjába,neki olyan híváslistája van ami rögzití hogy küldött ill fogadott smst.Tegnapelőtt is megnéztem és láttam hogy kb 5-6 sms váltás történt egy ismeretlen s zámmal,tegyük hozzá hogy akkor dolgozott,nem volt itthon.Rettenetesen zavart így felhívtam,egy nő vette fel.Tegnap megelégeltem a dolgot és rákérdeztem a páromra,hogy kivel smsezikElőször azt mondta senkivel.Erre elkértem a telóját és megmutattam.Ő erre,hogy az a volt sogornője.Az aznapi híváslistában is volt egy smsfogadás kérdeztem hogy az ki,ő erre,hogy a munkatársa.Én már reszketve,Ez nem lehet a munkatársad ha előbb azt mondtad hogy a volt sógornőd.

Mivel lebukott bevallotta,hogy kb 2 hónapja üldözi egy nő a munkahelyén de nem történt semmi köztük állítása szerint,csak tetszett neki hogy udvarolnak neki,és nem tudta hogyan kezelje a helyzetet.Ti elhinnétek?Bíznátok benne?Olyan megalázottnak érzem magam.Én egész álló nap 7 hós kisfiunknak szentelem az életem és neki,igaz mostanában nem volt túl jó a kapcsolatunk de ezt azért mégsem vártam.Mit csináljak?Hagyam el?Maradjak vele?Tanácstalan vagyok.Segítsetek kérlek kedves "barátnőim"


2010. ápr. 2. 08:59
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Bevallom!

Minden hétvégén megcsallak!

2010. ápr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Fene a pofádat!No,csak érjé haza!
2010. ápr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Hát, sztem nem kell nyomozgatni, hanem ülj le, és beszéld meg a férjeddel a dolgot. De ne onnan indulj, h "te szemét, a hátam mögött smsezgetsz egy vadidegen nővel, miközben én a babánkkal, etc.etc." ezt hagyd. Ülj le, és légy nyitott! Közelítsd meg onnan, h "van vmi baj? szeretnél vmin változtatni? van vmi, ami nyomja a szíved, amit szeretnél megbeszélni?" - csak érdeklődj. H beszéljetek, ha van vmi probléma, előzzétek meg a bajt. Biztosítsd a szeretetedről. Amúgy meg tényleg nem szép a telefonját nézegetni, ezt joggal veheti sértőnek. A telefon az ember magánszférája, kérni lehet,h mutassa meg, de elbitorolni?

szóval inkább légy egyenes, és ne nyomozgass. sztem.

2010. ápr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!