Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy megcsal a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy megcsal a párom?

Figyelt kérdés

Segítsetek kérlek!nem tudok kihez fordulni.Ti mindíg hasznos tanácsokat adtatok a babámmal kapcsolatban.

Tehát:Csúnya dolog igaz de néha bele pillantok a párom telefonjába,neki olyan híváslistája van ami rögzití hogy küldött ill fogadott smst.Tegnapelőtt is megnéztem és láttam hogy kb 5-6 sms váltás történt egy ismeretlen s zámmal,tegyük hozzá hogy akkor dolgozott,nem volt itthon.Rettenetesen zavart így felhívtam,egy nő vette fel.Tegnap megelégeltem a dolgot és rákérdeztem a páromra,hogy kivel smsezikElőször azt mondta senkivel.Erre elkértem a telóját és megmutattam.Ő erre,hogy az a volt sogornője.Az aznapi híváslistában is volt egy smsfogadás kérdeztem hogy az ki,ő erre,hogy a munkatársa.Én már reszketve,Ez nem lehet a munkatársad ha előbb azt mondtad hogy a volt sógornőd.

Mivel lebukott bevallotta,hogy kb 2 hónapja üldözi egy nő a munkahelyén de nem történt semmi köztük állítása szerint,csak tetszett neki hogy udvarolnak neki,és nem tudta hogyan kezelje a helyzetet.Ti elhinnétek?Bíznátok benne?Olyan megalázottnak érzem magam.Én egész álló nap 7 hós kisfiunknak szentelem az életem és neki,igaz mostanában nem volt túl jó a kapcsolatunk de ezt azért mégsem vártam.Mit csináljak?Hagyam el?Maradjak vele?Tanácstalan vagyok.Segítsetek kérlek kedves "barátnőim"


2010. ápr. 2. 08:59
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
67%
utolsó előtti inkább maradj csendben.
2010. ápr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
55%
Attól, hogy ti ilyen megalázható típusok vagytok még nem kell másnak is annak lennie;)Én biztos undorítónak tartanám, ha a férjem ahelyett, hogy őszintén megmondaná a baját rohanna máshoz dugni. És hiába beszélik meg utána meg keresi magában a hibát, egy gyáva féreg marad a férj és porig alázta a feleségét. Ilyet már nem lehet megoldani, örök életre oda a bizalom, a tisztelet és stb. És szerintem ezek után már azt csinálna amit akar. Én biztos nem tűrném el, hogy engem csaljanak szó nélkül és nem ápolgatnám a szegény kis cukika lelkét, mert nem kapott meg mindent (van szája, beszéljen). Ha ti igen... Hát gratulálok:)))) Szerintem inkább ti maradjatok csöndben.
2010. ápr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Én nem tudnám megcsalni.nem biztos hogy ne mond igazat.Nekem az esik nagyon rosszul,hogy belehazudott a szemembe.(sógornő munkatárs)Ha tényleg megcsalt úgy is a fülembe jut,és akkor akármennyire is félek egyedül felnevelni a gyereket megteszem.Mert sokmindent eltűrök neki de azt nem hogy megalázzon
2010. ápr. 2. 16:45
 24/33 anonim ***** válasza:
50%
azért mert te ilyen harcias vagy még téged is megtudnak ám csalni!4sőt,sokszor az ilyen folyton utána néző,bizalmatlan utánanyomozós nőt csalják meg már azért is.Ennek nem utána kell nyomozni,saját magadat lejáratva,hanem apukával megbeszélni.és igenis meglehet.és igenis mondhat igazat.úgy hogy ne osztogasd a nyomozós tanácsaidat,és ne légy ilyen rohadt magabiztos abban hogy téged már nem csaltak meg mert ilyen nagy amazonnak képzeled magad.és én sem várom,hogy megalázzanak,de sosem lennék képes olvasgatni más telefonját és a leveleit sem.nálunk ez alap.de ha bármi probléma lenne akkor azt megérzi az ember,és meg lehet beszélni,nem pedig kiröhögtetni a kollegáknál magad.Kedves kérdező,szerintem te meg várj egy kicsit.mindenki le higgad.menjetek el jó nagyokat sétálni és kötetlen helyen rá lehet nyugodt hangnemben kérdezni egy két dologra.ez célravezetőbb lesz hidd el.
2010. ápr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
55%

De igen, rohadtul magabiztos vagyok;)

És szerintem te tanulj meg olvasni, mert egy szóval sem írtam, hogy én nyomozgatnék, bizalmatlankodnék, vagy valaha is nyomoztam volna. Te beképzelsz magadnak dolgokat, de ne zavarjon. Vicces vagy, hogy ugrassz egy válaszra:D

Mi mindig mindent megbeszélünk, ahogy te írtad annyira az előbb. De amint láthatod a kérdező hiába beszélt apucival, még mindig nem biztos benne. Vajon miért nem? Szerinted ha újra beszél vele, majd megbízik benne? Hát nem. Ezért írtam neki, hogy ÓVATOSAN nézzen utána. Ebbe még senki nem halt bele. Ha kiderül, hogy nincs semmi, akkor ennyi volt és ezentúl boldogan megbízik majd benne és nem muszáj ormótlan módon és pofátlanul utána nézni. Nem tudom, hogy mit ugrassz itt egy sima válaszra ilyen hatalmas dühvel, de ez már nem is az én dolgom. Írhatod, hogy ilyen meg olyan csúnya dolog belenézni egymás telefonjába. Nem tudom, engem nem zavar, mert nincs titkolnivalóm. Ilyen egyszerű. És amint már írtam, beszélgethet a férjével egy életen keresztül, ha eddig nem bízott meg benne 100%osan, akkor ezután is ott fog motoszkálni benne a gondolat. Mindenkinek jobb lenne ha utánanézne. De ja bocs. Te mindent jobban tudsz, akkor bízz csak meg vakon mindenkiben még ilyen kicsit sem egyértelmű helyzetekben is;)

2010. ápr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
52%
MegcsalT a párod,de szerintem már lekattant a másikról!
2010. ápr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Kösz.A bunkózást abba lehet hagyni.
2010. ápr. 6. 13:22
 28/33 A kérdező kommentje:
Honnan veszed?
2010. ápr. 6. 13:23
 29/33 anonim ***** válasza:

SZERINTEM! Ha szereted, semmi féle képen ne hagyd el, kérdés miért volt rossz a kapcsolatotok? szerintem egy kis romantika mindent megold. bízd rá egy barátnődre a gyereket, söss neki valami finomat gyertya fény stb...

Esetleg a szex böjtöt ajánlom de azt csak úgy lehet hogy mind ketten belementek, és sok időt töltötök együtt... délutánonként esténként legalább két órát és ha tehetitek minden szombaton együtt vagytok.

de előbb próbáld meg a meglepetés romantikát! hidd el örülne neki. kicsit kiszakadnátok a gondokból. itt a tavasz esetleg egy szombaton egy kis kirándulásra vinnéd elindulnátok sétálni és egyszercsak kirándulás, a lényeg hogy együtt legyetek!

2010. ápr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
50%
A munkahelyi flört(kivétel talán a katolikus templomok) roppant csábító MINDENKINEK,aztán persze sokan megbánják,lebuknak,"csak a kalandot kerestük",stb.!Én szeretem a párom,de nekem is jólesett hogy udvarolnak és udvarolhatok!
2010. ápr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!