Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy megcsal a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy megcsal a párom?

Figyelt kérdés

Segítsetek kérlek!nem tudok kihez fordulni.Ti mindíg hasznos tanácsokat adtatok a babámmal kapcsolatban.

Tehát:Csúnya dolog igaz de néha bele pillantok a párom telefonjába,neki olyan híváslistája van ami rögzití hogy küldött ill fogadott smst.Tegnapelőtt is megnéztem és láttam hogy kb 5-6 sms váltás történt egy ismeretlen s zámmal,tegyük hozzá hogy akkor dolgozott,nem volt itthon.Rettenetesen zavart így felhívtam,egy nő vette fel.Tegnap megelégeltem a dolgot és rákérdeztem a páromra,hogy kivel smsezikElőször azt mondta senkivel.Erre elkértem a telóját és megmutattam.Ő erre,hogy az a volt sogornője.Az aznapi híváslistában is volt egy smsfogadás kérdeztem hogy az ki,ő erre,hogy a munkatársa.Én már reszketve,Ez nem lehet a munkatársad ha előbb azt mondtad hogy a volt sógornőd.

Mivel lebukott bevallotta,hogy kb 2 hónapja üldözi egy nő a munkahelyén de nem történt semmi köztük állítása szerint,csak tetszett neki hogy udvarolnak neki,és nem tudta hogyan kezelje a helyzetet.Ti elhinnétek?Bíznátok benne?Olyan megalázottnak érzem magam.Én egész álló nap 7 hós kisfiunknak szentelem az életem és neki,igaz mostanában nem volt túl jó a kapcsolatunk de ezt azért mégsem vártam.Mit csináljak?Hagyam el?Maradjak vele?Tanácstalan vagyok.Segítsetek kérlek kedves "barátnőim"


2010. ápr. 2. 08:59
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem meg NE szenteld az életed 100%-osan az anya szerepnek. Legyél FELESÉG is egy picit!


A nők szülnek egy gyereket aztán elfelejtik, hogy létezik a férjük, később meg csodálkoznak, hogy félrejáogat a papa, mikor otthon nemhogy mindent, de a felét se kapja meg annak, mint amit igényelne...

2010. ápr. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim válasza:
100%
Ja, persze, tudod, utolsó, ha mondjuk egy kicsit ezek a férjek besegítenének, megcsinálnának pár dolgot a feleség helyett (bevásárlás, kis takarítás stb.), akkor maradna a feleségnek ideje és energiája apucira este, mikor már alszik a baba. Erről ennyit. Nálunk is volt egy darabig ez probléma, és elmagyaráztam apucinak, hogy mindamellé, amit eddig Én csináltam (konkrétan mindent), most van egy baba is, plusz dolgozom, tehát nem ártana segíteni ebben-abban, hogy estére ne legyek zombi. Szerencsére megértette, azóta minden OK újra.
2010. ápr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
50%
a 10,18 -as nak kicsit igaza van.sajnos tényleg sok feleség átesik a ló túlsó oldalára.csak a gyerek meg a háztartás aztán semmi más.és ilyenkor tényleg megy a csodálkozás.Én tudatosan figyeltem arra,hogy feleség maradjak.fárasztó egész nap anyának lenni,de ő meg dolgozik így estére mindig fáradt mindkét fél,de egy kis összebújás nem fáraszt.egy kis beszélgetés 1 üveg pezsgő mellett.egy kis nevetés belefér,annyira nem lehet fáradt senki.én is éjszakáztam,és én is babázok és takarítok főzök egész nap.14 hósom ad melót nekem is.de férjem is van és amikor hazajön,bizony vele is foglalkozunk.de itt most nem hiszem hogy erről lenne szó.de a mások telcsijét akkor sem nézegetjük.kicsit beteges.
2010. ápr. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
33%

ma 10:53


Te mit szívtál?


7 hónapos gyerekkel melyik anyuka DOLGOZIK? El kéne menni gyesre, hogy szoptathassa a porontyot pl. és legyen immunrendszere is szerencsétlennek...


Azt meg had ne sajnáljam már, hogy takarítasz meg főzöl egyet, ami kb 2 óra elfoglaltásg a 24ből. Gondolom a férjed se a farkát polírozza a munkahelyén 8 órát egy nap.

2010. ápr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Ne veszekedjetek.
2010. ápr. 2. 12:20
 16/33 A kérdező kommentje:
biztosan én is hibás vagyok.Lehet hogy tényleg nem foglalkoztam vele eleget.De ő sem velünk.Én is menkülhetnék máshoz.Lenne rá lehetőségem,mégsem teszem.És nem hazudok a szemébe.
2010. ápr. 2. 12:22
 17/33 anonim válasza:
50%
Képzeld, 11:25, pont 7 hónapos volt a babám, mikor visszamentem dolgozni. Hogy mik vannak, mi? De ha nem dolgoznék, akkor is hullafáradt lennék estére. Nem értem, miért hiszik azt sokan, hogy anyuci otthon egy babával a seggét mereszti egész nap, és nincs mitől elfáradni, apucit meg sajnáljuk, mert Ő szegény egész nap dolgozik. Gyönyörű, mondhatom. Szerencsére, a mi családunk nem ez a kategória....
2010. ápr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Én elég nehéz munkát választottam.Nővér vagyok ami azt jelenti 12 órás műszak teljes felelőséget és hatalmas koncenrációt jelent.De elhiszitek babával is elfáadok annyira mint ha lenyomtam volna egy műszakot.
2010. ápr. 2. 13:01
 19/33 anonim ***** válasza:

Olvass bele az smseibe és ne csak azt nézd meg, hogy ki küldte. Illetve nyomozz a munkahelyén. Csak finoman, de határozottan. Aztán ha megcsalt, akkor te is vigasztalódj másnál (írtad hogy lenne rá lehetőséged), aztán pedig borítsd a bilit mindkét oldalról, legyél határozott. Akkor eldönthetitek, hogy tiszta lappal indultok vagy vége. Én azt választanám, hogy VÉGE, mert mondhatják itt nekem az önjelölt istennő anyucik, hogy szegény apuci természetes, hogy félrelép, ha nem kap meg mindent otthon. Hát szerintem meg nem természetes, mert van szája, BESZÉLJE meg a feleségével. Néma gyereknek...


Ha meg tényleg nincs semmi, legalább megnyugszol.

2010. ápr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
33%
Na mert az aztán a civilizált megoldás, hogyha engem megcsalnak én is félrekefélek és az orra alá dörzsölöm... Atya gatya.
2010. ápr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!