Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy megcsal a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy megcsal a párom?

Figyelt kérdés

Segítsetek kérlek!nem tudok kihez fordulni.Ti mindíg hasznos tanácsokat adtatok a babámmal kapcsolatban.

Tehát:Csúnya dolog igaz de néha bele pillantok a párom telefonjába,neki olyan híváslistája van ami rögzití hogy küldött ill fogadott smst.Tegnapelőtt is megnéztem és láttam hogy kb 5-6 sms váltás történt egy ismeretlen s zámmal,tegyük hozzá hogy akkor dolgozott,nem volt itthon.Rettenetesen zavart így felhívtam,egy nő vette fel.Tegnap megelégeltem a dolgot és rákérdeztem a páromra,hogy kivel smsezikElőször azt mondta senkivel.Erre elkértem a telóját és megmutattam.Ő erre,hogy az a volt sogornője.Az aznapi híváslistában is volt egy smsfogadás kérdeztem hogy az ki,ő erre,hogy a munkatársa.Én már reszketve,Ez nem lehet a munkatársad ha előbb azt mondtad hogy a volt sógornőd.

Mivel lebukott bevallotta,hogy kb 2 hónapja üldözi egy nő a munkahelyén de nem történt semmi köztük állítása szerint,csak tetszett neki hogy udvarolnak neki,és nem tudta hogyan kezelje a helyzetet.Ti elhinnétek?Bíznátok benne?Olyan megalázottnak érzem magam.Én egész álló nap 7 hós kisfiunknak szentelem az életem és neki,igaz mostanában nem volt túl jó a kapcsolatunk de ezt azért mégsem vártam.Mit csináljak?Hagyam el?Maradjak vele?Tanácstalan vagyok.Segítsetek kérlek kedves "barátnőim"


2010. ápr. 2. 08:59
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
Hát azért csak így el ne hagyd. Ha tudsz, járj a dolog végére valahogy, és csak akkor lépj, ha tényleg kiderül, hogy megcsal. De akkor hagyd ott, ha ez igaz. Én alapból nagyon bizalmatlan vagyok, még úgy is, hogy semmi baj (szerintem) a férjemmel való kapcsolatommal,d e ha csak a gyanú felmerülne, Én addig nem nyugodnék, amíg ki nem derülne az igazság, nyilván, nem az Ő elmondása szerinti igazság. Szerintem vakon bízni bárkiben (akár a férjedben is) butaság. Nagyon sajnállak, remélem megoldódik a szitu, ennél okosabbat most nem tudok mondani.
2010. ápr. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
De mégis hogy deríthetném ki mi az igazság?
2010. ápr. 2. 09:12
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
talán hihetsz neki.mondjuk ki az a nő aki udvarol egy nős embernek akinek pici babája van?,ismerek sajnos ilyen nőt,de azért ahhoz kell ám egy pasi is.mert ha én nem akarom,hogy nekem üzeneteket küldjön,vagy hívogasson egyáltalán,hogy udvaroljon nekem akkor ennek én hangot adok,elég nyilvánvalóan.azért ezt le lehet állítani,és hogy megelőzze a konfliktust,előre mondhatta volna,hogy ilyen eset van mit csináljon,vagy ne aggódj ha ilyen üzit lát stb.ez az egyenes út.de ha már élből el kezd hazudozni valaki az már nem túl jó.Azért nem biztos hogy történt valami,de történhetett volna ha a párod ennyire nem tett ellene semmit.Te meg ne nézegesd más telefonját.Ez nagy bunkósság ám,akár kiről is van szó.változtass ezen,mert később ez a bizalmatlanságod is ide vezethet ám.
2010. ápr. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
50%

Hát, pedig bizalom nélkül nem lehet normális kapcsolatot fenntartani!

Szerintem egyszerűbb lenne, ha leülnétek beszélni, kérdezd meg, mit hiányol, hogy úgy érzi más kapcsolatot is keresnie kell, mit vár tőled, és ő mit hajlandó változtatni. Kérdezd meg, hogy mit gondol, van értelme harcolnotok a kapcsolatért, vagy menne inkább? Így legalább tiszta lesz a szitu. Ha úgy döntötök, hogy együtt tovább, akkor nyugodtan mondd meg neki, hogy a kettőtök érdekében megpróbálsz változtatni, neki viszont be kell bizonyítania, hogy bízhatsz benne.

De ne legyél alapból bizalmatlan, mert ez nem jó tanács, felőröl téged is, és a kapcsolatot is előbb utóbb.

Mindenesetre nyiss a férjed felé, és üljetek le megbeszélni, és tegyetek a kapcsolatotokért, mert bár szerintem még nem csalt meg (én elhiszem, hogy hízelgő neki, egy nő hódolata, főleg, hogy te most anyuka vagy, nem szexistennő), de jó úton haladtok afelé, hogy félrelépjen.

Nyugi, simán helyre fogjátok tudni hozni, csak együtt csináljátok, és ne mérgezd a viszonyotokat felesleges bizalmatlansággal.

Ne felejtsd el, hogy bármilyen nehéz, akkor is ápolni kell egy kapcsolatot, minden rossz, és minden jó is két emberen múlik! És a férjednek 7 hónappal ezelőttig volt egy felesége, aki mindig törődött vele, most meg van egy gyönyörű gyermeke ugyan, de ettől elhanyagolva érezheti magát. És a pasik sok tekintetben olyanok, mint a gyerekek, igénylik a törődést, ha nem kapja meg tőled, keres máshol.

Úgyhogy egy nagy beszélgetés, és minden rendbe jön!

Drukkolok.

2010. ápr. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
Első vagyok. Nem ismersz másokat a munkahelyén? Nem tudsz utánajárni ennek az egésznek? Esetleg haverok? Nő vagy, helló, mi ebben jók vagyunk, nem? Biztos kitalálsz valamit, csak most eluralkodott rajta a kétségbeesés. Szedd össze magad, és jönni fog az ötlet, vagy ötletek. Nyomozz kicsit, tuti menni fog.
2010. ápr. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

akkor én leszek sajna az "ellentábor". szerintem hazudik egyértelműen. leírom az én sztorimat:

2,5 hónapos volt a fiam, mikor hasonló történt nálunk is. csakhogy én beszéltem a csajjal, aki nem tudta, h babánk van, és mikor megtudta, 1000szer bocsánatot kért és elmondta a teljes igazságot. én rákérdeztem a fiam apjától, aki hazudott össze-vissza. azóta 20!!!!! hónap telt el,még most is van, amit elhallgatott, v letagadott... utólag tudom, h rosszul döntöttem, mert el kellett volna hagynom, mivel nem bízom benne azóta. ő már nem is emlékszik a dologra, én meg nem tudok a szemébe nézni, mert csak a hazugságot látom benne. érdekes dolog ez...

2010. ápr. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Szia nálunk volt gyszer egy olyan eset, hogy találtam egy SMSt a párom telefonjában. Én egy féltékenykedő típus vagyok, és az orra előtt szoktam belekukkantani, a háta mögött nem. De ekkor valami miatt ő nem látta, hogy böngészem. Már nem emlékszek a szitura. Mindegy is. Szóval az SMSben az állt, hogy rendben, igazad van, maradjunk inkább barátok, blabla. Én a szövegből arra következtettem, hogy volt köztük valami, aztán a párom lefújta az egészet.

Kiborítottam a bilit, és a nagy veszekedés közepette betoppant egy barátja, aki a páromat igazolta: ez a nő, aki az SMSt írta, rákattant a páromra, üldözte a szerelmével, mindenhová követte. Nekem nem akart szólni, mert tudta hogy féltékeny vagyok és nem akart idegesíteni. A végén már ketten győzködtek, hogy higgyem el, ez így van, az a nő egy őrült.

Később odáig fajult a dolog, hogy hívogatta is, hogy a megbeszéltek szerint itt meg ott várja, miért késik ennyit... Volt, amikor a párom a kezembe nyomta a telefonját, hogy beszéljek vele én, és hajtsam el a nőt. Itt hittem el végleg a sztorit. Egyszer a nő a zuhogó esőben térdre vetette magát párom előtt azutcán és hangosan könyörgött hogy ne tegye ezt vele, meg szereti... ezt a szitut én is láttam. Hát ilyen nőt a párom bottal se piszkálna meg, büdös, fogatlan, férfias jelenség.

Később kiderült a nőről, hogy már több ilyen ügye is vlt, hogy rákattant férfiakra, akik kedvesek voltak vele vagy szépen néztek rá. Egyikből rendőrségi ügy is lett.

Még ennyi miatt ne hagyd el, inkább légy résen. A fenti sztorit azért meséltem el, hogy lásd: néha a leghihetetlenebb, legidiótább sztori is igaz. Lehet, hoyg csak nem akart felidegesíteni, ezért hallgatott meg hazudott, aztán persze belekeveredett, mert pasi.

Nagyon szurkolok!

2010. ápr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
De ismerek mást is a munkahelyén.Megpróbálok nyomozni egy kicsit.Ha hazudott előbb utóbb úgy is kiderül,mert egy kisvárosban lakunk a munkahely meg olyan mint a falurádió,mindenki tud mindenkiről mindent.Egyébként én is ott dolgozom.Nem lennék bizalmatlan,nem nézném a telóját,de egyszer pontnem volt otthon és egy hivatalos hívást vártam a telón,és jött egy sms,egy másik munkatárstól ami kicsit fura volt,akkor néztem meg.Szerintem ti se állnátok meg.azóta bele-belpillantok.Ő is az enyémbe.
2010. ápr. 2. 09:42
 9/33 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó.Ő is ezt mondta,hogy nem akart megbántani és nem akart veszekedést ezért nem mondta eddig.De mégis olyan rosszul esik a hazugság.Persze én is füllentettem márpl hogy csk 5ezret költöttem el,holott volt az 10e is.de ez volt a legsúlyosabb.Engem is kerestek már meg pasik,de én mindet elhajtottam és el is mondtam neki.
2010. ápr. 2. 09:46
 10/33 anonim ***** válasza:
50%

nem kell mindenrol tudnod!

ne haragudj, nekem is udvaroltak, nekem is jolesett, es en se szamoltam be a paromnak, mert tudtam, hogy rosszul esne neki.

ne dramatizald tul.

legyle vele kedves, odaadobb,stb, hogyha van vaj a fule mogott legyen nagyon lelkiismeretfurdalasa, ha nincs, akkor meg ne tévelyedjen el.


es legfokeppen nyugodj meg.

2010. ápr. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!