Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális dolog? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal 2 hete egy buliban.majd két napra rá taliztunk,de nem volt semmi más mint búcsúkor egy szájra puszi...azóta csak sms...úgy volt h jön buliba,de lemondta mert h rég látott bnőjével tölti az estét...azóta semmi hír felőle.
2010. ápr. 1. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? és a lány? a bulis kapcsolatokban én személy szerint nem hiszek... te kerested? am meg ha neked mondaná 1 rég látott barátod h bulizzatok egyet te kit választanál? a barátot vagy 1 olyan valakit akit nem is ismersz?
2010. ápr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is és ő is 21...Mindketten kerestük egymást....itt nem a buli estéjéről volt szó,hanem h azóta semmi.
2010. ápr. 1. 23:00
 3/9 Andrewka ***** válasza:
Szerintem még lehet belőle bármi. Ne buliba hívd hanem randira
2010. ápr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg Te jobban szeretnéd a dolgot,mint ő.Ne éld bele magad,mert annyira nem érdekled,a jelekből ítélve.
2010. ápr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólóval. egyoldalú a dolog ha nem reagál
2010. ápr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A randi is megvolt már...
2010. ápr. 1. 23:10
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
mennyetek dugni
2010. ápr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Moss fogat.
2010. ápr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
lerázott:s
2010. ápr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!