Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIért hordja le a pasi a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIért hordja le a pasi a volt barátnőjét minden utolsó r*ngyónak?

Figyelt kérdés
Ha az ember hazudik akkor cinikusan röhög?A volt barátom lehordott mindennek meg egy csomó mindent összehordott és közben cinikusan röhögött!szerintem hazudott!szerintetek?
2010. ápr. 1. 20:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
talán mert van vmi alapja?
2010. ápr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

párom pl azért mert a csaj akire mondja,tényleg mindenki számára megkapható...

lehet van valoságalapja a kérdésben feltett állitásnak is?

2010. ápr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Semmi alapja nem volt!nem vagyok az a könnyűvérű csaj!mielőtt összejöttem a sráccal előtt egy évig nem voltam senkivel!és mióta szétmentünk egy fél éve azóta se voltam senkivel!
2010. ápr. 1. 20:54
 4/16 anonim ***** válasza:

akkor bolond a barátod.


első voltam.

2010. ápr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ez természetes magatartásforma. etológia az egész... meg lehet h kavartad a sz@rt és tele van a töke
2010. ápr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Elmondtam a barátnőjének,hogy megcsalta...!a második kérdésre is kaphatnék választ?A cinikus röhögésre!!
2010. ápr. 1. 21:18
 7/16 anonim ***** válasza:
lehet, hogy a belsö fájdalmát akarja igy leplezni
2010. ápr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
mit értesz belső fájdalom alatt?
2010. ápr. 1. 21:26
 9/16 anonim ***** válasza:
Nincs mindig alapja az ilyesminek... Sok esetben akkor szokott ilyesmiket hozzávágni a srác a volt barátnőhöz, amikor sértettséget érez a szakítás vagy egyéb dolgok miatt. Mondjuk rosszul esik neki, hogy el lett baltázva a kapcsolat, vagy csak sérti az egóját, és így próbálja leplezni, hogy kínjában a csajt hordja el mindennek. A cinikus röhögést is erőltetve alkalmazza, hogy nyomatékot adjon az érzései leplezésének.
2010. ápr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Akkor biztos az sérti,h elmondtam a barátnőjének,hogy megcsalta!tudom most mindenki annak fog tartani aminek a srác is lehord!de velem csalta meg!és nekem bűntudatom volt!A srác meg tagadott mindent a bnője előtt!
2010. ápr. 1. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!