Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mit gondolhattak? Fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit gondolhattak? Fiúk, ti mire gondolnátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Nemrég ismerkedtünk meg néhány fiúval. Azóta a barátnőmmel egyre többször keressük a társaságukat. Nem értjük, hogy mért van ez. Mindkettőnket úgymond vonzanak. Boztosan viccesen hangzik, de ez van. Ma, tornaórájuk volt. Utána mi bementünk a tornaterembe a barátnőmmel. Épp akkor értünk be, amikor ők jöttek ki az öltözőből. Ekkor mondtuk nekik, hogy boldog szülinapot kivánunk (április 1). Ezt ők is viszont kivánták. Ezután ők indultak a következő órájukra, mi pedig mentünk utánuk (nem tudjuk, hogy miért). Az egyik srácnak ki volt nyilva a táskája, én szóltam neki, hogy húzza össze. Ezután, kb 2 perc után, hogy mentünk a nyomukban, leváltunk és mentünk a következő óránkra. Fiúk, ti mit gondotnátok, ha veletek ez történne? Ha két lány folyton keresné a társaságotokat?
2010. ápr. 1. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt gondolnánk,hogy tuti valamelyikönk bejön nektek. De mivel mi többen vagyunk,ezért megpróbálnánk kideríteni,hogy ki a kiszemeltetek,és ha bejön a csaj,elhívnám randizni.

Egyébként hány évesek vagytok?

2010. ápr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár ez történne, meg és még tetszenének is, én lennék a világ egyik legboldogabb embere, csak hogy engem leszarnak magasról
2010. ápr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
18 évesek vagyunk :D
2010. ápr. 1. 16:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, én el tudnám viselni :D


19F

2010. ápr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nezd mindenki azt csinal amit akar,ha mast zavar akkor titeket is?ha ti jol erzitek magatokat no problem,en 21 vagyok es egy 15 eves lannyal jartam,sokan rohogtek,de nem erdekelt mivel en jol ereztem magam vele,legtobben csak irigysegbol,mert tancosno mar mostantol a lany,de az igazi baratjaim megmaradtak,ok velunk szorakoztak.szoval szard le masok velemenyet
2010. ápr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!