Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés
5évig "voltam együtt" egy sráccal akitől tiltottak a szüleim. Most nagyon távol vagyunk egymástól van barátnője és írogat nekem levelet: mi van velem stb. és azt hajtja h neki megváltozott az élete, tök jó és nem is érdeklem!
2008. szept. 19. 02:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom,sztem azért hiányzol neki,mert 5év az nem semmi...de ezzel csak izélni akar hogy nem érdekled,mert ha lezárult egy kapcsolat,és normális emberként váltatok el,akkor nem úgy van az rendjén hogy egy év múlva ráírok msnen hogy haha,olyan jó,van csajom,nem hiányzol...mert ez nem érett emberre vall...
2008. szept. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hümm, nem is érdekled, aha, de azért írogat Neked leveleket, és ezt az orrod alá dörgöli, hogy van ám valakije - ez ún. dacreakció.

Vagy az áll mögötte, hoyg igenis érdekled, és meg van sértődve, mert úgy érzi, te nem tettél eleget a szüleiddel szemben azzal, hogy együtt lehessetek, és ez úgy vette ki magát, h nem olyan fontos számodra a kapcsolat, mint neki, és hú, most megmutatja, h neki se olyan fontos;

vagy már tényleg nem érdekled, de akkor is kicsinyességből bosszút akar állni.

Bizonygatni azt kell, ami bizonytalan.

Hypathia

2008. szept. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Sokat segítettetek!:)
2008. szept. 20. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!