Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakinek szerelmi csalodas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek szerelmi csalodasa van, akkor hogyan segithetek neki?

Figyelt kérdés

legjobb baratomrol van szo es nem akarom, hogy szenvedjen...ez volt az elso szerelme, de rosszul vege lett.

Mivel segithetek neki?? Tudom, hogy ezen o kell tullepjen, de segiteni akarok


2010. márc. 30. 15:14
 1/5 Szupermókus ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Ilyenkor a barátaira számíthat igazán az ember. Menj vele sokat szórakozni .. vidd el ide oda, rángasd ... nehogy depis legyen otthon egymagában. Az alkoholra viszont figyelj oda. Sok közös program segít.
2010. márc. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem hagyd, majd kigyógyul magától, az a legjobb

+kérdezgesd gyakran, hogy akar e beszélni róla

2010. márc. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem sok mindent tehetsz, de ha akar róla beszélni, hallgasd meg. Ennél többet nem tehetsz sajnos.
2010. márc. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tereld el a figyelmét róla. járj el vele csavarogni, vásárolni, stb. És ha róla akar beszélni, hagyd, hogy kiadja magából.
2010. márc. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minél többször viszed emberek közé, annál hamarabb teszi túl magát a bánatán. (Tapasztalat)..
2010. márc. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!