Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bizonyítsam be neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bizonyítsam be neki, hogy én tényleg megbízok Benne?

Figyelt kérdés
Mostanában ritkán látom a barátomat, mert nagyon elfoglalt (meló suli stb.) De azt mondja Szeret. Ráadásul van ami bántja de nem mondja el, azt mondta ezt senkinek nem mondja el, személyes dolog. De mégis azt hiszi, hogy én nem bízom meg benne, pedig csak szeretném tudni mi van vele, és tényleg megbízom.Meg mintha féltékennyé akarna tenni és tesztelne, nem értem. Most akkor mit tegyek? Hogy bizonyítsam be, hogy tényleg bízom benne?!
2008. szept. 18. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:

de csak mondja, hogy szeret vagy érzed is? A tettek néha többet elárulnak :)...

egyszerűen csak ne faggasd őt... ha akarja majd úgy is elmondja! És ha neked úgy kell bizonygatnod, hogy bizhat benned akkor ott probléma van :S

2008. szept. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt mondta, h ő nem úgy mutatja h örökké mondogatja h szeretlek, hanem csókkal öleléssel. de ha nincs Velem, akkor h mutathatná ki máshogy? én megértem h ennyi dolga van, irtam neki levelet h foglalkozhatna velem többet, de ebből is csak vita lett és azt mondta hagyjuk. félek, h a sok vitát megunja :S mivel keveset tudunk mostanában talizni ezé nagyon nehéz, telefonon se naon lehet elérni bizonyos okokból.. :S
2008. szept. 18. 19:04
 3/6 A kérdező kommentje:
ja és én mondtam neki h szeretem, szükségem van rá, de mostanában tényleg.. szóval sztem én jobban éreztetem vele h szeretem, de ezt nem nagyon kapom vissza.. :S de nagyon félek mer már nem merek semmit mondani, h ezt csinálja meg azt, csak jó lenne ha többet mondaná.. mert akk megint vita lesz sértődés stb.. :S én nem akarom megváltoztatni ..nem értem már komolyan..
2008. szept. 18. 19:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Jogod van elmondani az igényidet, meg azt, ha valami zavar, nem rázhat le, mert a Te érzéseid ugyanolyan fontosak, mint az övéi; és ha nem "cirkuszolósan", hanem tárgyilagos, "engem ez zavar, beszéljük meg"-hangnemben mondod, nincs joga megsértődni! Ha valami nyomasztja, igazából jogod van tudni, Te vagy a párja, vagy nem? Ha pl. -most tényleg csak úgy a levegőből mondok egy példát, nem tudom , miről lehet szó!- beteg, és nem akarja pontosan elmondani, akkor is kellene annyit mondania, hogy "beteg vagyok, de nem szeretném részletezni". VAgy annyit mondjon, hogy Veled kapcsolatos-e a probléma, ill. Téged érint-e közvetlenül, stb. Nehogy már ne mondjon semmit - mibe tart akkor Téged, ki vagy Te a számára?

Ne hagyd magad "tesztelni", nem vagy a kispajtása, hogy szórakozzon Veled! Egyszer próbáld meg, ha tesztelget, stb. ne törd a nyakad, ne reszkess azért, hogy jaj csak jól csináljam, hanem mondd meg neki, hogy köcsönösségen alapuló kapcsolatot szeretnél, nem rettegni a reakcióitól, és eleged van ebből a bánásmódból, főleg, hogy okot sem adtál rá.

Észhez térhetne a srác, akármi is a baja, és Te se ugrálj úgy, ahogy ő fütyül.

2008. szept. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

rá kérdeztem, de azt mondta nem velem kapcsolatos és nem szeretne róla beszélni.

nagyon szeretem, megbízom benne mert nem hiszem h MÁS valaki lenne a dologban.

De ha nem változtat rajta, akkor mit tegyek?! Ő is érzékeny és én is. Szükségem van Rá mondtam is neki, félek én már télleg nem tom mit tegyek az ügy érdekében :(

2008. szept. 18. 20:39
 6/6 anonim ***** válasza:
szija, első válaszadó vagyok. Ne hivd fel, ne keresd... hagyd, hogy ő keressen téged és ne legyél könnyen elérhető, hogy felébreszd benne a vadászösztönt... és ha nem akarja megbeszélni(az az menekül a problémák megoldása elől) akkor még mit akarsz vele?:S Ha szeretne tényleg akkor nem ilyen lenne... a szerelmet érezni kell!
2008. szept. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!