Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyes pasik akkor "ismernek meg" egy nőt amikor az már nem kíváncsi rájuk?

Figyelt kérdés
Volt egy munkatársam aki hónapokig fűzte a fejemet úgy 6 éve(akkor elvált voltam és volt két gyermekem).Amikor beadtam a derekam és összejöttünk pár hét után közölte,hogy sorry,de kibékült a volt barátnőjével,akkor ez eléggé padlóra küldött.Utána meg sem ismert a gyárban.Ma meg sétálok az utcán a gyerekeimmel, egyszer csak elmegy mellettem egy autó, visszatolat és kiszáll belőle a volt munkatárs és mint ha misem történt volna elkezd velem dumálni,hogy vagyok,mi van velem stb.A végén még puszit is adott.Nem térek magamhoz a döbbenettől.Miért viselkednek így a pasik,mikor akkor le sem sz*r-t engem,most meg már láthatná,hogy ott van mellettem a kisfiam (aki a mostani férjemtől született)és a 10 éves lányom, aki előtt eléggé kellemetlen helyzetbe hozott.Azért kérdezem ezt,mert egy barátnőm is pont ebbe a szituba esett nemrég,csak ő mellette a sógornője volt ott.
2008. szept. 18. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem ez egy tipikus dolog. Szakít a srác a bnővel(férj a feleséggel), keres mást, kicsit vele van majd rájön hogy mégis a régi kell neki. Sztem a kapcsolatuk csak egy kis időre ment szét, visszavágytak egymáshoz. Majd újra jött a régi sztory, megint megunta a feleséget, és eszébe jutottál te. Ne hagyd hogy elcsábítson. Nem azt mondom hogy kihasználna, de a pasik ilyenek. Az új mindig jobb mint a régi, egy ideig, majd újra kell a régi, majd újra az új.
2008. szept. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jujj ismerem a fajtáját, ez egyszerűen egy bunkó faxfej, ne is törődj vele. Ja igen, csak az a szar, hogy ha beszélgetsz vele, akkor elérte, amit akart, ha meg nem beszélgetsz vele, rádfogja, hoyg azért mert még mindig fáj a dolog, és megint ő érzi jól magát... Fogadd a köszönését, de légy hideg, ne haverkodj vele, nem vagy köteles, sz.rd le, azt érdemli.

Tudod ez benne is van a Forgas-féle szociológia-könyvben, hoyg a férfi által befejezett kapcsolatok nagyobb eséllyel maradnak meg barátságnak, mint ha a nő dobta ki a pasit. El lehet gondolkozni, miért is van ez. Tegyük fel, egy nő hagy el rútul egy pasit, aztán meg odamegy hozzá bratyizni, a pasi elbeszélget vele? Szerintem nem. Az biztos, hoyg még nem a pasi fogja sarokba szorítva érezni magát, mint Te tetted!!!

Ez társadalmi kondícionálás, hogy a nőknek "rendes kislányoknak" kell lenniük, a pasi meg nyugodtan pofátlankodhat, és nem kell tekintettel lenni a korábban elhagyott nő érzéseire! (Ezért lehet, hogy az elhagyott nők "megbocsátóbbak", míg az elhagyott férfiak úgy érzik, fenekestül felfordult az univerzum rendje?) Mondom, ne törődj vele, vagy olvass be neki, mondd meg jól a magadét! Hátha majd beléakad a szó!

Hypathia

2008. szept. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem valószínű,hogy még találkozok vele az életben,legalább is remélem,mert mint írtam 6 éve nem láttam.Csak marhára megdöbbentett,hogy még vissza is tolatott meg kiszállt a kocsiból,holott a gyárban miután dobott rendesen került engem.
2008. szept. 18. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!