Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintettek az sok lenne ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek az sok lenne ha egy 11évvel idösebb sráccal összejönnék? Nyáron leszek 16. Szerintettek, hogy bizonyosodjak meg róla hogy csak a kor zavarja-e.

Figyelt kérdés
Mert nem értem, ugy viselkedik, mint ha teszennék neki csak fél ne a kortól.
2010. márc. 29. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elég sok,lehet,hogy csak fektetni akar,vigyázz
2010. márc. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kevés férfi utasítana vissza egy naiv és készséges lányt.
2010. márc. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

SOK!

Keress korban magadhoz illő srácot, és ne a 30-hoz közeli pasikról álmodozz!

2010. márc. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ezt én sem igy akartam, hogy bele essek egy 11évvel idösebb srácba. De nézd mega korombelieket. vagy olyanok mint a melegek, vagy hülye-gyerekesek.(Néha van kivétel, de csa néha). és ismerem már több ideje.

De bele estem mint ló a gödörbe. Néha kicsit tartozkodo, néha meg ugy elvagyunk hogy az hihetettlen.

2010. márc. 29. 18:36
 5/7 anonim ***** válasza:
SOKkoló
2010. márc. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Lehet h tényleg jól meglennétek. Mindenesetre ha szeretitek egymást ne hagyd h mások szétválasszanak! Nekem is 11 évvel idősebb a barátom és már 2 éve együtt vagyunk :)
2010. márc. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Picit sok már az a 11 év,de szerintem érdemes megpróbálni.

lehet,hogy sokkal jobban érzed majd vele magad,mint egy korodbelivel. Én is egy 5 évvel idősebb fiúval járok,és most már egyáltalán nem zavar a korkülönbség,nagyon jól megvagyunk. :)

2010. márc. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!