Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hát ti mit szólnátok ehez?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát ti mit szólnátok ehez?! Kamuzik?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm uncsitesója háthát " belém van esve" igen ám csak neki állitólag van barátnője aki megengedi hogy más lányokkal kocsizkázzon és h más lányokkal menjen ide oda. Hát milyen barátnő az ilyen? Szerintetek is kamuzik ???


Végülis úgy kezdődött hogy mondja nekem h nem megyek-e vele moziba? Mondom neki hogy nem menj a bnőddel,és akkor elkezdi h lehet elsem engednék meg nem is menne vele és hogy ő csak velem szeretne menni senkimással...hát mondja h egy suliba járnak de napi 30percet vannak együtt ..stb.

Igen gazdag srác kocsija van (5ös golf ilyen fuxos csávó na de nem cigóóó) öhhm és hát nekem is ilyen plázacica kinézetem van...

és ő is és a legjobb barátja is rám hajtanak lehet csaak verseng értem vagy nem tudom,de én ugy veszem észre hogy érezz vmit irántam mert mikor egy közös ismerősünk kérdezett rólam akkor mondta h én vagyok a kicsiszerelme..:DD


kb.ennyi de már sokat is irtam.

sztettek van bnője? kamuzik ??? vagy most mitcsinaljak menjek el vele moziba?



16/L a srác pedig 17


2010. márc. 29. 14:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és hogy apum és anyum sem ismerik a srácot szóval nem bizti hogy elengednének vele..de elég volna anyumat rábeszélni sztetek mit mondjak neki? hogy vegyem rá hogy elengedjen???
2010. márc. 29. 14:15
 2/7 anonim ***** válasza:
Drágaságom, te vagy nem idén barnultál vagy nagyon rossz társaságba mozogsz...Tanulj meg helyesen írni és normálisan fogalmazni!
2010. márc. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem értem mit vagy úgy oda nem nagyon van benne helyesírási hiba,vagyis ha van az is azért mert siettem,am is 5ös vagyok nyelvtanból!!!D:
2010. márc. 29. 14:30
 4/7 anonim ***** válasza:

offos álasz:D

am szerintem simán ismerkedni akar mert bejössz neki...menj el vele moziba

2010. márc. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha olyan komolyan gondolja, miért csak szeretőnek akar a barátnője mellé?
2010. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy ilyen internetes portálokon, miért jön mindenki a helyesírással... én is 5-ös vagyok nyelvtanból, de MSN-en meg ilyen oldalakon le se szarom, hogy helyesen írjak...
2010. márc. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem csak a kinézeted plázacica :D


Ha plázacica vagy, akkor menj el vele, majd vesz neked szép holmikat mielőtt dob egy másik cicusért. Ha normálisabb fajta vagy, akkor meg kerüld el.

2010. márc. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!