Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha az ember lánya és fia olyan fáradt, hogy alig van idejük szexelni? Hogy lehetne így is ébren tartani a lángot?

Figyelt kérdés
Párommal 2 éve vagyunk együtt, én 18 ő 20 éves. Mindketten rengeteget dolgozunk és iskolába járunk, viszont együtt élünk-de gyakorlatilag alig látom. Megfigyeltem magamnál, hogy akkor bizonytalanodom el, jó-e ez így, ha nem látom sokszor. De ha meg van időnk, akkore minden helyrejön. most akkor mi van? :(
2008. szept. 17. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáljatok kicsit több időt szervezni együtt. Pl. egy újabb különmunka helyett egyszer-egyszer pihenhetnétek is. Együtt.
2008. szept. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy nagyon fontos a munka, mert különben elég ne3hezen tartanánk el a lakást. :S

ketten kb 160 e ftt keresünk, ebből vagy 80e a rezsi, plusz mosz még hozzájön az is, hogy a szakmai vizsgáját meg kell csinálni. Ehhez jön a mestermunka. így kb 60e az egész. Nekem is az utsó évem az egész gimiben, érettségi meg stb. ráadásul gerincsérvem van, és nem tom hogy fogok dolgozni. :S

2008. szept. 17. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!