Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó pasik járnak a szombathelyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó pasik járnak a szombathelyi nagy lajos gimnáziumba? És milyen maga a suli? Aki nem szombathelyi az könnyen beillesszkedik? VÉLEMÉNYEKET!

Figyelt kérdés
(csak az irjon aki tudja pls:))
2010. márc. 24. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk hogy neked mi a "jó pasi" te ökör!

Valami egoista, az embereket csak a külsejük alapján megítélő ge*iláda lehetsz!

2010. márc. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a jövődet nézd már és úgy válassz iskolát

nem pedig az alapján h milyen pasik járnak oda:S

2010. márc. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
jaj nagyon éde pasik járnak oda :D mint irtóédes, és a legtöbbjük szemüvegges :D bár sokszor szoktak versenyezni azon, hogy az órát ki tudja végigülni csöndben és minel jobb lenni. Igaz nálunk a suliban annyira nincs divatozás és a legtöbb fiú nem törődik a külselyével. De attól még édik :D bár nekem alapból ez a stréberes kinézet jön be :D
2010. márc. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hú de viccesek vagytok...amugy igen is érdekel a jövőm is de ha azt már tudom hogy kemény suli akkor haddkérezzem már meg ezeket is! amugy nemvagyok kiváncsi a hülye véleményeitekre, és kérlek majd akkor irogassatok a kérdésem alá ha megtudjátok hol van szombathely...
2010. márc. 24. 17:38
 5/7 anonim ***** válasza:

nem vagy kíváncsi a véleményeinkre? xD

akk miért tetted ki a kérdést?! XD

pff.szánalom.:D

2010. márc. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát a tevéleményedre konkrétan rohadtul nem vagyok kiváncsi ...de aki ismeri az bátran írjon:)
2010. márc. 26. 18:34
 7/7 anonim ***** válasza:

ismerem Szombathelyet és a Nagy Lajos gimit is.

de nem értem miért számít hogy jó pasik járnak e oda...

2012. jan. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!