Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok 10 év korkülönbség?

Figyelt kérdés
én 20, ő 30.....
2008. szept. 15. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Ez felfogás, gondolkodás kérdése! Te lány vagy? Mert akkor sztem nem. Azt mondják a fiúk később, a lányok korábban érnek, úgyhogy lehet akár ideális is a különbség! :-)

Amúgy 1 dolog számít: szerelmesek vagytok egymásba? Ha igen, ne foglakozzatok mással! Biztos lesz olyan, aki leszól majd emiatt, de ne foglakozzatok vele!!!

2008. szept. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen.lány vagyok,bár nem járunk csak kíváncsi vok hogy sok lenne e
2008. szept. 15. 18:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben a korban már nem.
2008. szept. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túl sok. Jó lenne ha kevesebb lenne, de még elmegy. Én egy ugyanilyen szituban vagyok csak 1-el fiatalabbak...És nagyon jó.
2008. szept. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Alapból nem, de ez egyéntől is függ, meg az életkörülményektől, felfogástól. Pl. ha Te még tanulsz, ő pedig már dolgozik, nem biztos, hogy meg fogjátok érteni egymás gondjait. Baráti körömben még az is gondot jelentett egy másik hasonló párnál, hogy a srác már házasságot, gyereket akart, a lánynak viszont még -érthetően- esze ágában sem volt ilyesmi, bulizni akart. (Nem mintha a család feltétlenül ezt teljesen kizárná, de érted a problémát, gondolom.) Probléma lehet még, hogy nem találjátok a helyeteket egymás baráti körében.

De ez is hozzáállás kérdése. Ami a többi embert illeti, szerintem ilyen felállásban nem fognak benneteket piszkálni, ez még nem olyan extrém.

2008. szept. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem:) Ha elég érettnek, komolynak tartod magad a sráchoz (persze ha ő is komoly) akkor egyáltalán nem sok!
2008. szept. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sem sok....én 21 vagyok a pasim meg 29......ez ugynolyan...szal ne aggódj! Ha fordítva lenne, az sokkal gázosabb lenne!

Sok sikert nektek! :)

Üdv

2008. szept. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

dehogy sok még 15 sem ha összeilletek!! Nem lehet valamiféle határt szabni ezeknek a dolgoknak.A nagyobb korkülönbségü párok tovább vannak együtt. Sok kiegészitö elem van/lehet. Ez persze nem jelenti azt,hogy a 0-2-3 év korkülönbség vagy 10 év alatti nem jöhet be.

Ezen nem szabad rágódni.A lényeg a szeretet/szerelem/kivánás. Laci

2008. szept. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem sem olyan hűde sok!

tudok olyat is aki 16 volt a pasi meg 40!!szóval csak nyugottan kavarjatok!!

2008. szept. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!