Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Izgatónak vagy zavarónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgatónak vagy zavarónak tartjátok, ha a párotok picit izzadt?

Figyelt kérdés
Persze nem úgy értem h csorogjon le róla a víz, én pl. nagyon szeretem amikor a barátnőm nálam alszik és éjszaka picit beizzad a takaró alatt és reggel olyan izgatóan forró az egész teste. Ti hogy vagytok ezzel ? :P
2010. márc. 23. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

nekem kimondottan izgató...:) főleg ha szex közben izzad meg.. rajtam munkálkodva...:P

18/L

2010. márc. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem az a legizgatóbb, mikor lefut egy coopert, és utána odanyalni a lucskos, izzadt p.nájához...hmmm nyami :DD
2010. márc. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nekem ez nem jön be annyira :)

Bár barátom is szereti ha egy kicsit megizzadok és mondjuk ilyen finoman hűvös a hátam :)

20L

2010. márc. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

28/n

én szeretem ha érzem a teste természetes illatát, izgató és olyankor nagyon rá tudnék mászni...

jobb mint a pacsuliszag...

2010. márc. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
eléggé begerjedek tőle énis. 18/L
2010. márc. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Andrewka ***** válasza:

Én szeretem ha szex közben megizzadunk kicsit. Valamiért izgató ahogy kicsit összeragad a bőrünk, de mégis csúszik. Vagy valami közös sport, munka után kicsit megizzadva közös fürdés is szexbe torkollik még a mosógépen a zuhany előtt.


22/f

2010. márc. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%

Zavarónak tartom.

18L

2010. márc. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!