Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem csókolóztam 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem csókolóztam 18 évesen eddig még senkivel?

Figyelt kérdés
nagyon szar
2010. márc. 23. 19:06
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

19:24 es

nekem sincs barátnőm még sajna

de ha gondolod írj privát ba

2010. márc. 23. 20:07
 12/19 anonim ***** válasza:

Mert hülyék a népek...

Én nem bánom, hogy anno én se jártam az érzelmileg éretlen kortársaimmal. Egyetemen már összejöttek a dolgok:)

2010. márc. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Mer' stréber vagy bizti azért!(nem b*nkóskodni akarok ezzel a kijelentéssel)
2010. márc. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
AZT ÉN HONNAN TUDJAM?!
2010. márc. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
89%
azárt mert még nem volt kivel vagy mert annyira félős vagy h mindig visszautasítod
2010. márc. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
csúnya vagy
2010. márc. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
mert még nem voltál kettesben olyannal,aki tetszett volna,és veled sem volt olyan kettesbe,akinek tetszettél volna...talán.hm?
2010. márc. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha ez olyan fontos és tényleg annyira szar érzés neked, keress egy prostit, bár én még mikroszkóp alatt sem találnám hogy, hogy lehet valakinek olyan fontos hogy csókolózzon, főleg úgy hogy akárkivel (na-jó, akárkivel aki nem néz ki borzalmasan) Olyan kérdést meg minek teszel fel (persze nem csak te) amire tudod hogy senki sem tud számodra kielégítő választ adni, csak maximum sértőt, az meg minek kell neked? Hogy legyen min fölhúzni magad? Én úgy mondanám, hogy nekem nem az a bajom hogy nem csókolóztam soha, hanem az hogy személyesen soha nem találkoztam olyan lánnyal aki úgy vonzott volna, mert akárkivel csókolózni nem tudom abban mi lehet annyira jó, mert ugye ha te is így gondoltad volna mint én akkor alapból nem tetted volna föl ezt a kérdést, hiszen tudnád/tudtad volna a választ, hogy vajon mért nem.
2010. márc. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mert kurv@ ronda vagy...
2010. márc. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!