Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mégis mi van? Nem értem őt.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabriell88 kérdése:

Most mégis mi van? Nem értem őt.

Figyelt kérdés

hete szakítottunk... mert azt mondta h nem tud felém nyitni és ezzel nem akar megbántani

csütörtökön összefutottunk az utcán, hatalmas mosoly és két kézzel integetett, másnap bejött a munkahelyemre(étterem) olyan volt mintha mi sem történt volna

láttam rajta h megakar ölelni, de aztán hírtelen meghátrált, én nagyon szeretem őt, de nem tudom ő mit érez, kérdeztem nem egyszer, de folyton azt mondja h nem látja értelmét h ujrakezdjük, akkor mégis miért csinálja ezt.. nem értem kérlek segítsetek


2010. márc. 23. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Még nincs túl rajtad, de mint mondta, nem látja értelmét a dolognak...Győzd meg az ellenkezőjéről...:)
2010. márc. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Könnyítsd meg a dolgát: Mondd te is, hogy igy nincs értelme. Érezd jól magad, sugározz. Ha pedig észheztér, téged akar és megkérdezi, hoyg szerinted miért és minek nincs értelme hát mondd meg neki, hogy neked nincs szükséged arra, hogy ilyen teszetosza pasi teljesen összezavarjon, neked férfi kell. Meglátsd mindent megtesz majd, hogy férfinek lásd őt... 30F
2010. márc. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:)
2010. márc. 23. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!