Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 18/L (lent)

Figyelt kérdés
6.5 hónapja vagy egy kapcsolatom, De nem nagyon mutatja ki a jeleket, ami arra utal hogy járnánk vagy valami... Viszont van egy srác, aki rég óta tetszik és bejön. Azt hiszem, én is tetszem neki. Szoktunk szemezni, viccelődni, sétálni sokat, és sok közös témánk van. Tök jól megértjük egymást. Teljesen tanácstalan vagyok hogy kit válasszak. =( A biztosat, vagy a bizonytalant?! Kort és nemet írjatok lécci!
2010. márc. 22. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Neked sem mutatja a jeleket?akkor az elég gáz...Ilyen esetben én tuti a bizonytalant választanám....

Ha pedig társaságban nem mutatja,akkor nem lehet,hogy neki más értelmezése van erről és nem akar a szádban lenni állandóan?(nem értem igazán,hogy mik lennének ezek a jelek)

23/l

2010. márc. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a bizonytalant válaszd. Még nem vagy lekésve semmiről, próbálkozz, élvezd az életet, persze a normális viselkedés határain belül :D.
2010. márc. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha például társaságban vagyunk, nem csókol meg, vagy ölel át... Csak ülünk egymással szemben/mellett...Ezek azok jelek.
2010. márc. 22. 23:25
 4/8 anonim ***** válasza:
BIZONYTALAN! egyet értek...Élvezd az életed...fiatal vagy
2010. márc. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2010. márc. 22. 23:30
 6/8 anonim ***** válasza:

NA figyelj :) Ha már 1 bizonytalan dolog, azaz 1 olyan dolog is felmerült a mostani pároddal kapcsolatban ami ellene szól, már neméri meg mellette maradni mert idővel csak rosszabbodna a dolog. És ha jóllátom itt most nem is 1 dolog van.

Szóval a válasz adott, bár lényegében neked kell érezni... De ha már másra is gondolsz, akkor lényegében már eldöntötted csak nem mered kimondani

22F

2010. márc. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mik azok a jelek?!

Csak a lányok gondolkoznak jelekben...

Ettől mindig kiráz a hideg...

Egyértelmű, hogy a pasid akivel együtt vagy, azt nem szereted igazán, hiszen akkor levennéd a "jeleket"...

A másik pasival jól érzed magad...Szerintem válaszd Őt...

Idővel meglátod, hogy Ő sem fog "jeleket" sugározni...

Tudod miért?! Mert nem léteznek "jelek"!!! Valakivel vagy együtt vagyunk, vagy nem...

Ha jeleket keresel, nézd meg a falfirkákat, na azok jelek...

2010. márc. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, az eddigi hozzászólások eléggé egyértelműek. :)
2010. márc. 23. 15:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!