Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy friss kapcsolatnál ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy friss kapcsolatnál ez rendben van?

Figyelt kérdés
Pár napja jöttünk össze a barátommal, azt mondja, szerelmes, és én is érzek iránta valamit. Szóval még nagyon friss a dolog. 50 km-re vagyunk egymástól, szóval csak hétvégenként tudunk találkozni. Csak nagyon rosszul esik az, hogy ma is még se egy sms, se egy csörgetés, se semmi....Csak akkor meg miért mondja mindig hogy mennyire hiányzom neki és hogy mindig rám gondol?? Bár esténként msn-en beszélünk, de ma azért sem leszek fent, kíváncsi vagyok, akkor belenyugszik-e, vagy esetleg hajlandó lesz írni. Nem tudom hogy most ezen hülyeség-e kiakadni??? Én tudom hogy nem ülhet a szoknyámnál egész nap és nem is várom, de azért nagyon jól esne, ha naponta egy párszor megcsörgetne. És tudom hogy nem egyformán működünk...De szerintetek attól függetlenül hogy napközben nem keres, elképzelhető, hogy amikor azt mondja: szeretlek, akkor őszinte?? (Egyébként mikor együtt vagyunk, akkor biztos vagyok benne...de akkor hogy bírja ki eddig?????)
2010. márc. 22. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy nem keres minden percben még lehetnek őszinték az érzései,nem? Ne aggódj ezen. Biztos sok a dolga,de attól még gondolhat rád. Szép napot. 21/N
2010. márc. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

hát nekem ez elég gyanús...

az én párom egyiptomi és mikor kinnt van akkor is egész nap keres msn-en.:)

és igazán felelmelheté a telot a barátod ha annyira hiányzol neki legalább 1* egy nap.

meg nemtudom,pár nap után szerintem korai azt mondani,hogy valaki szerelmes.

2010. márc. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Régebben nekem is volt egy ilyen kapcsolatom(bár ő kicsit messzebb lakott), tudtam, h ő nem az az érzelmes tipus, és ő sem hívott fel nap mint nap, de attól tudtam, h szeret mert mikor együtt voltunk akkor nagyon is kimutatta, az pedig, h nem mész fel msnre sztem nem túl jó ötlet, az is lehet, h csak nem tud felhívni... Szal szerintem ne aggódj.
2010. márc. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jajj köszi,most megnyugtattál:)
2010. márc. 22. 17:35
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
szerintem sem kell minden percben keresnie, figyelj attól még szeret. gondolja esténként úgyis beszéltek. ha nem ír mindennap sms-t nem hív fel attól még hiddel h szeret:)
2010. márc. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
vágod ha állandóan írna, meg hívna, egy idő után nagyon bosszantana, hidd el. Én is bele estem már párszor ebbe a hibába, míg rá nem jöttem, hogyha egyfolytában hívogatoma lányt, az nem teszi boldoggá, egy idő után elveszti az érdeklődését irántam, és ráadásul rohadtul idegesíti, hogy nem szálok le róla egy pillanatra sem. szal ne parjál, ha a randikon jó vele, akkor minden rendben;)
2010. márc. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm:)
2010. márc. 22. 17:40
 8/10 anonim ***** válasza:

sztem hülyeség ezen kiakadni, valszeg van elég dolga nap közben és azokkal foglalkozik , este meg veled :)

ha ilyeneken idegeskedsz meg rágod magad csak tönkreteszed az egészet meg elrontod a kedved , ha érzed hogy szeret akkor ezek nélkül is érzed és nem várod el tőle h hívjon v írjon , a pasik másképp működnek amúgyis :)

17F

2010. márc. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát szerintem is jelentesz neki valamit és télleg keresett mikor nem voltál fent msn???nekem a volt barátom folyamat vht küldött ha volt msn de ha pl együtt voltunk akkor éreztem h szeret de ha msn bezséltünk akkor nem és soh anem lehet rajtuk úgy rendesen kiigazodni...egyenlőre szerintem ne nagyon akaszkodj rá mert azt nem szeretik és hívhatod te is lehet h ő pont azt várj ah te hívd
2010. márc. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kéne azon izélned,hogy napi 1 smst küldhetne meg csörgethetne meg ilyesmi...igy csak elfogod ijeszteni magad mellöl egy idő mulva,mert nem hagyod levegőhöz jutni...ha vele vagy és érzed,hogy szeret akkor nincs gond.

Azt meg,hogy azt mondja,hogy mennyire hiányzol neki meg olyanokat,hogy mindig rád gondol azt csak lehet,hogy kedvességből írja.

de ez az én véleményem!!!!

2010. márc. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!