Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják a páromra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a páromra, hogy pedofil? Ő 26/F, én 17/L

Figyelt kérdés

A szerelmemmel 8 hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást.

A környezetem viszont nem tudja elfogadni, hogy mi boldogok vagyunk. Mindig azt kell hallgatni, hogy milyen abnormális a kapcsolatunk, meg a barátom pedofil. Miért nem tudják megérteni, hogy szeretjük egymást?


2010. márc. 22. 17:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szerintem is kicsit abszurd ekkora korkülönbség, de kinek mi. mostmár egyre több lánynak van sokkal idősebb fiúja.
2010. márc. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szeretetet számokkal nem lehet kimutatni, szóval nem létezik.
2010. márc. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%
Azért mert akkora a körkülönbség köztetek! Gondolj bele! 10 év múlva neki már nem is áll fel, te benned meg buzogni fog a tettvágy ahogy egy normális huszonévesnek.
2010. márc. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
szerintem nemgáz. a legtöbb 16 éves lánynak is 22-23 éves pasija van, és ha a barátod fiatalos, akkor szerintem nincs okuk ezt mondani.
2010. márc. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
Most még soknak tűnik ez a korkülönbség, mert Te túl fiatal vagy. De pár év múlva ez normálisnak is mondható. A szüleim között 10 év van és 40 éve boldogan élnek együtt.
2010. márc. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

36 évesen miért ne állna fel egy egészséges férfinek??

Igen, talán kicsit most ez a korkulönbség soknak tűnik.de már nem a beteges kategória.

2010. márc. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mert irígyek a pasidra.Egy 37 évesnek miért ne állna fel?Jobb mint ha azonos korú a pár.Egy 30-as pasi mellett egy 30-as nő elég ramatynak néz ki.
2010. márc. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
basszus, miért vagytok ilyenek? ebben nincs semmi nagy körkülönbség. nem 40 évessel jár, hanem egy 26 évessel. szóval 9 év korkülönbség! szüleim közt is ennyi van, és már 20 éve együtt vannak... mellesleg mi ez a duma, hogy a mai fiatalok? régen sokkal nagyobb divat volt a nagy korkülönbség
2010. márc. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Én nem érzem soknak, mert a párom fiatalos és szeretjük egymást.
2010. márc. 22. 17:28
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem volt divat, csupán a vén trottyok menteni akarták ami még menthető. Könyörgöm! Olvasta valaki Az Aranyembert?


Az uralkodócsaládban is a vagyonörökítés volt a lényeg! Nem volt divat akkor sem a pedofília!

2010. márc. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!