Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éves kapcsolatban, szakításo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éves kapcsolatban, szakításon rágódva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátommal már 3 éve járunk, nagyon szeretem de valahogy nem szerelemből. Gyakran érzem úgy hogy hiányzik valami a kapcsolatunkból. Fő problémáim:

1. szex: Ő beérné azzal ha kéthavonta szexelnénk, nekem ez valahogy kevés. Ezt már többször mondtam neki, de ő ezt semmiségnek tekinti. Néha úgy megy bele a szeretkezésbe, hogy érzem rajta, hogy igazából nem szeretné(mert fél hogy emiatt romlana meg a kapcsolatunk), még színlelt orgazmust is produkált egyszer, pedig ez pasikra annyira nem jellemző.

2. bizalom: nem osztja meg velem a problémáit.

3. plusz sok kis apróság

Van egy másik srác akit már régebben ismertem, mint páromat. Vele amolyan "barátok" vagyunk. Én igazából szerelmes vagyok belé, de amennyire csak tudom elfojtom ezt az érzést. Még semmi sem történt közöttünk, egy csók se. Volt egyszer egy megrázó beszélgetésem vele, amikor félve elmondta hogy tetszem neki, akkor én is elmondtam mit érzek. Akkor majdnem szakítottam a párommal. Az tartott vissza a szakítástól hogy láttam mennyire szenved és mennyire szeret. Ekkor 2 éves volt a kapcsolatunk. Azóta a "másik" srácnak is van barátja, de náluk is problémák vannak. Tudom hogy ha egyikünk sem lenne kapcsolatban akkor összejönnénk. Mit tegyek? (ja és mind a négyen fiúk vagyunk)


2008. szept. 14. 02:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Uhh, nehéz válasz... Neked kell eldönteni, hogy szakítani akarsz, vagy sem. Ha azt mondom, hogy Igen, akkor szakítanál? Szóval nem így megy. Gondold végig, és a gondolataid, alapján dönts.


Üdv

2008. szept. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha csak megszokásból vagy a mostani barátoddal az sose vezethet jóra. Gondold végig neked mi a fontosabb... az h a régi emgszokott mellett maradj vagy h egy uj szerelem jöjjön az életedben.. egyébként emg egy időután midnen szerelem átalakul szeretetté smemi se tart örökké.. sajnos..
2008. szept. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Lehet rájött h nem buzi.
2008. szept. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Beszéld meg a barátoddal a problémáid,hogy mi az,ami nem esik jól neked a kapcsolatotokban. Ez egy lépés az részedről,és hátha ő is nyíltabban beszél arról,hogy esetleg neki vannak-e problémái. / azt a bizalomra értem,hogy nem osztja meg veled,amit írtál is/

Gondolkozz egy kicsit,hogy mennyire fontos a barátod, mérlegelj,hogy nagyon hosszú távon is el tudod vele képzelni az életed. Ha már esetleg úgy érzed,hogy valóban kihűlőben van,akkor találkozz a másik sráccal,beszélgessetek. Tegyél felé apró jeleket, és ha viszonozza és úgy érzed,hogy tényleg ő az,akit szeretsz,akkor ne szabj gátat az érzelmeidnek. Az sem jó,hogyha a mostani pároddal csak azért vagy,hogy nehogy fájdalamat okozz neki.

Ne fojtsd el,hiszen akkor Te leszel az,aki nem lesz boldog.

Gondold át azt is viszont, hogy eddig mennyire volt jó a barátoddal,és még végülis ha mindketten szeretnétek ,lehet ugyanolyan jó, sőt jobb is.

Nehéz feladat, nehéz döntés. Nem vagy könnyű helyzetben,de kívánom,hogy jó döntést hozz,és boldog légy!

2008. szept. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem járj inkább lánnyal.
2011. márc. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!