Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudok neki igy ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudok neki igy ajándékot venni, ha semmi nem jo neki?

Figyelt kérdés
a barátommal fél évesek leszünk nem soká és nem tudok neki semmit venni...születésnapjára vettem neki egy szivecskés plüsst ami nem tetszett neki és most ki is jelentette hogy nehogy plüst vegyek neki...a gravirozos dolog se jött be nálla.nyakláncot,gyürüt,karkötöt nem szereti,bár megbeszéltük hogy veszek neki egy füllbevalot amire azt mondta hogy jo de ha olyat veszek ami neki nem tetszik akkor neki nem is kell:(
2008. szept. 13. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Ennek a srácnak semmit nem vennék.. te töröd a fejed, hogy mit vegyél neki, de úgy se lesz jó neki.

Vagy menjetek el együtt, vagy kérdezd meg pontosan mit szeretne. Ha még mindig tanácstalan leszel ne vegyél neki semmit és mondd el neki, hogy nem mertél már neki vásárolni az előzmények után.

2008. szept. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha szereti a zenét, vegyél neki valami jó cd-t. Vagy ha szeret olvasni, könyvet. Ha végképp semmi nem válik be, ajándékozd meg egy forró éjszakával.
2008. szept. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
zenét nem tud hallgatni az anyjáék miatt , könyvet pedig nem olvas ezenkivül parfümöt se szeretne a forro éjszakák hát arra már nagyon sokmindent beujjitottam régebben ötletem sincs :(((
2008. szept. 13. 13:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lepd meg egy szakítással. Talán az tetszene neki.
2008. szept. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsó hozzászólóval....
2008. szept. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
egyet értek az utolsó és utolsó előtti hozzászólóval..
2008. szept. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már csak illemböl se mondaná az én Párom hogy nem tetszik!Még most 10 év után se!!!!!!!!!!!!!
2008. dec. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!