Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdemes, hogy ujrakezdjuk?

Figyelt kérdés
Az egyik baratommal nagyon joba voltunk, de aztan elmondta hogy tetszem neki. Azt o tudta, hogy nekem egy masik szemely tetszik, ugyhogy nemtudom mit vart. Mindig is ugygondoltam ra mint egy legjobb fiu baratra. Mashogy ez nemment nekem. Azota nemigazan beszeltunk. Sott nem is beszalunk azota egyaltalan. En megprobaltam vele beszelni, elmondtam, hogy nekem o nagyon fontos, de csak mint egy igazi jo barat. De azota is ugyanolyan rossz a kapcsolatunk. Van ertelme, hogy ujra beszeljek vele...vagy ha o igy all hozza a dolgokhoz akkor hadjam en is ?
2008. szept. 13. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd. Majd ha elfogadja, hogy csak barátként tudod elképzelni a kapcsolatotokat, akkor majd ő lép és a tudomásodra hozza.
2008. szept. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ilyen esetem sajnos nekem is volt ....

én hagytam nyugodni és egy fél év mulva meg irt nekem egy sms-t hogy hogy vagyok és akkor volt már rég bnöje is...szerintem hagyd te is öt és idö mulva elfelejt és megint barátok lehettek

2008. szept. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok volt. Nem csinaltam semmit, es bar nem egy fel ev telt el, de megint beszelgetni probal. Minden esetre koszi. :)
2008. szept. 16. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!