Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti hogyan szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan szoktatok incselkedni egy pasival (ha akartok tőle vmit)? és fiuk, hogyan incselkedjen veletek egy lány ha kölcsönösen bejöttök egymásnak? és fiuk ti hogyan incselkedtek egy lányal ha bejön nektek?

Figyelt kérdés

(16 évesek vagyunk mind a ketten,bár sztem ez most a kérdésnél nem lényeges xd )

előre is köszi ha válaszolsz:)

légyszi kort is írjatok.:)


2010. márc. 20. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
A fiúk elveszik a lányok cuccait, vagy szavakba foglalva cukkolják a lányokat! A lányokra is jellemző ez,. tisztelet a kivételnek! (L16)
2010. márc. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi:D
2010. márc. 20. 14:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mostani barátommal még mindig incselkedünk de az egész hogy kezdődött? Mindkettőnk nagyképű ( mióta járunk egymással nem annyira vagyis félre tudjuk tenni) valahogy nekemjött vagy nekimentem és egyszerre megszólaltunk, hogy nemlátsz?! mivel nagyjából egy baráti társaság elkerülhetetlen volt hogy újra találkozzunk jöttek a beszologatások jézusom hogy áll a hajad, hogy lehet így csinálni hogy lehet ezt megenni / meginni persze este mindig ment az msnezés ( helyesírási hibák kijavítása, aknakerső bajnokságok-egymás állandó legyőzése-)smsek, "remélem holnap nem ezzel a fejjel akarsz jönni vagy nem ebben a pulcsiban mert ronda...meg hasonlók" aztán felvettem a sapkáját a napszemüvegét ő meg szétpakolta a táskám végignyalogatta a szájfényemet megvizsgált mindent...ébresztőt állítottunk egymásnak hajnalra hogy " miért nem alszol? xy" strandon bedobáltuk egymás cuccait a vízbe ( egymás ruháit is, ott álltunk vizes ruhákkal vizes fürdőruhában és nem tudtunk mit csinálni, kiterítettünk mindent száradni, a barátaink megunták és hazamentek mondván megunknak csináltuk a bajt) Na akkor veszekedtünk egyet, megcsókolt felpofoztam megcsókoltam. szóval ez a mi történetünk a sok incselkedéssel :)
2010. márc. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm h leírtad :D :D :)
2010. márc. 20. 14:46
 5/7 anonim ***** válasza:
...azért ehhez az is kell, hogy mindketten ilyenek legyetek. Kicsit éretlen viselkedés, és azért csináljátok, mert még nem tudtok mit kezdeni egymással.
2010. márc. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

14:39

nekem nagyon bejött a storyd! én is mindig ilyenről álmodtam.. bárcsak egyszerösszejönne.:P

2010. máj. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Aubrey* ***** válasza:

14:39

Nekem is nagyon tetszett és olyan filmbe illőőő:P

2010. aug. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!