Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezdeményezzek nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek nála?

Figyelt kérdés
Már egy éve szerelmes vagyok a volt pasimba és még mindig szeretem. Voltak utána mások is, de nem szerettem egyiket sem. Amúgy ő szerintem sejti h még mindig szeretem, és tudom h én fontos vagyok neki. Újra akarom vele kezdeni.Amúgy ő volt az első barátom:)
2008. szept. 12. 19:03
 1/10 A kérdező kommentje:
kiegészítésként annyit, hogy többször már majdnem összejöttünk (újra), de aztán én valahogyan mindig elcsesztem:(
2008. szept. 12. 19:06
 2/10 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek, az első barátja a csajoknak, általában mindig emlékezetes :-) Szerintem intézd úgy h "véletlenül" összefussatok, szólítsd le vmi kis ürüggyel, vagy akár hívd fel, és ha beszélgetésbe bonyolódtok, akkor idézd fel a régi közös együtt töltött emlékeiteket, amik ha megérintik a lelkét, van még nála esélyed, ha nem érdekli akkor viszont ne égesd le magad és ne zaklasd. Nemtudom melyikőtök szakított a másikkal, de ha ő szakított, akkor biztos meg volt rá az oka, a pasik nem nagyon szoktak ok nélkül szakítani, csak akkor ha nem kapnak meg mindent amire vágynak vagy nem elégedettek a barátnőjükkel. Mindenesetre eleinte barátként közeledj sztem. Sok sikert! :-)
2008. szept. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy!

Van most párja?

2008. szept. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

én szakítottam vele,mert akkor még nem akartam tőle semmi komolyat...amúgy ő akkor szerelmes volt belém..tudom mert bevallotta nekem

amúgy most nincs senkije,legalábbis én nem tudok róla:)

2008. szept. 12. 20:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor odamész és megmondod neki, nem kell ezt túlbonyolítani.
2008. szept. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem bonyolítom túl(legalábbis szerintem), de nem akarok beégni előtte...azt sem tudom, hogyan mondjam el neki, hogy szeretem őt
2008. szept. 12. 21:40
 7/10 A kérdező kommentje:
még egy utolsó kérdés:D akkor csak mondjam meg neki szemtől szemben, hogy szeretem???és mi van ha ő azt mondja bocs kopj le..stb..:D:S
2008. szept. 12. 21:43
 8/10 anonim ***** válasza:
szia velem is ezvolt :d mármit barátno otthagyott aztmondta h neszeret aztán 2 honap mulva rájott h mégis visszafogadtam mert szretem :d szal sztem probáld meg hameg nincs senkije akkor nincs veszitenivalod:)
2008. szept. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Az első hozzászóló a kommented alatt elmondta az igazságot. Ez így igaz, vagyis nálam igen.


Üdv: Tamás

2008. szept. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!remélem menni fog:-)
2008. szept. 14. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!