Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sosem éreztem még ilyet!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem éreztem még ilyet! Mikor először megláttam és beszélgettem vele olyan volt mintha mindig ismertem volna. Miért?

Figyelt kérdés

Mikor először találkoztunk,akkor töltöttünk együtt kb 2.5 órát, és olyan önfeledten beszélgettünk, mintha mindig is ismertük volna egymást.Volt hogy egyszerre tettük fel ugyanazokat a kérdéseket, vagy egyszerre válaszoltunk rá.

Senki idegen közelségét nem tudom elviselni, de az övét szinte akartam,de semmi sexuális vágy nem volt bennem.Utóbb kiderült Ő is így érzett.Azóta levelezünk, de nem szerelem. Akkor mi ez?


2010. márc. 19. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kialakuló szerelem, vagy egyszerű lelki összhang, amiből remek barátság fog kialakulni :)
2010. márc. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lelkitársak vagytok. És barátok. De ha viszont valamikor mind a 2-en nagyon egyedül maradnátok akkor lehet hogy több is lenne belőle.
2010. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mi más lenne mint nagyon jó barátság:)
2010. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mennyi a távolság köztetek? Szerintem legyetek együtt sokat és majd kialakul aminek ki kell.
2010. márc. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akik úgy hiszik hogy az embernek több élete is van, azok szokták azt mondani ilyenkor, hogy azért olyan mintha ismerted volna, mert ismerted is, csak éppen egy másik életedben.
2010. márc. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
megtaláltad a lelki társad akit mindenki keres:)
2010. márc. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
szerelem lesz. hidd el. most még nem, mert hiába beszélgettek ugy meg minden, mégis idegenek voltatok egymásnak ugy. de ebből egy szép kapcsolat lehet...
2010. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

2. ismét.


Ha megtaláltad ezt a srácot ne erezd el soha, mert még 1 ilyen lelki társat sosem találsz. Még akkor se erezd el ha később többet akarnál de nem lenne több...

2010. márc. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a pozitív válaszokat! :)
2010. márc. 21. 15:16
 10/10 anonim ***** válasza:
O a lelki tarsad. :) ez egy szep baratsag kezdete.
2016. márc. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!