Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet párkapcsolatot elképzeln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet párkapcsolatot elképzelni MSN-n?

Figyelt kérdés
Tudjátok van egy lány akit msn-en ismertem meg, egy haverom segítségével, egy több résztvevős beszélgetés alkalmával. A dolog úgy áll, hogy neki sincs senkije és nekem sincs. De már jócskán kedveljük egymást. Közel 3 hete beszélgetünk napi rendszerességgel. De egyúttal nagy a távolság közöttünk, majd 200km. Tudtok segíteni, hogy mit tegyek. Teljesen tanácstalan vagyok.
2008. szept. 12. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Személyes érintkezés nélkül nem tudok egy párkapcsolatot elképzelni. Ismerek egy párt akik MSN-en jöttek össze, de hamarosan össze is költöztek, azóta jól megvannak.
2008. szept. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az mióta kapcsolat, h soha az életben nem látod? :D

Amúgy ezt hívják plátói szerelemnek.

2008. szept. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedni lehet sok helyen,akár msn-en is,de ha kapcsolatot akartok,ahhoz a személyes találkozások elengedhetetlenek.Így ezt max.talán netes ismeretségnek lehetne nevezni,de egy kapcsolat nem állhat örökké csak abból,hogy az msn-en beszélgettek,az kevés.
2008. szept. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lehet dugást elképzelni MSNen??? na, kb ennyire volt értelmes a kérdésed....
2008. szept. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
A egymás megismeréséhez talán az egyik legjobb dolog az MSN, mivel a testi érintkezés ki van zárva. Temészetesen ahhoz, hogy igazi párkapcsolat legyen belőle, végül találkozni kell, de ezt nem érdemes sürgetni. Adni kell időt a belső dolgok és egymás gondolkodásának feltárásának. Hihetetlen, mennyi mindent meg lehet tudni a másikról, és egyben egy nagyon izgalmas játék is. Én éppen egy ilyen kapcsolatban vagyok kb 4 éve. Napi 2-3 órát beszélgetünk. A távolság sokkal nagyobb 200 km-nél, viszont az érzelmeink egyre erősebbek. 11 éve jöttünk össze (személyesen), de akkor nem tudtuk lelkileg olyan közelről megismerni egymást, mint amióta távolra sodort minket az élet. És ezt az MSN-nek köszönhettük. Most már a közös jövőnket tervezzük. Tehát én hiszek benne!
2008. szept. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igaza van az előttem szólónak és még fogamzás gátlásról sem kell gondoskodni. De félre a tréfával. Valóban sok kapcsolat lehetne erősebb, ha felek nem a szexel, hanem egymás megismerésével törődnének az elején jobban. Tudom, hogy ez hülyén hangzik, de a hosszú távú kapcsolat alapja, hogy ismerd meg a másikat. Igaz nem a legjobb módja, hogy összecsiszolódjatok, de az is eljön. Ha igazán sok a közös vonás, amit a másikban kedvelsz, akkor megéri még többet is, mint 200Km-t utazni. Csak kitartás kell hozzá. Ha Plátóinak is tűnik, azért hidd el, sokkal több is kiderül arrol a másikról. Pl.: hogy kitartó-e, van e fantáziája, mik a kedvenc dolgai az életében, mik azok, amiket szivesen csinálnátok együtt. És nem utolsó sorban, hogy össze illetek-e. Sajnos manapság inkább olyan vadászó és trófea gyüjtő pasik vannak a világhálón, de az hamar kiderül. Viszont ha valaki kibír "veled" pár hónapot a neten keresztül, akkor ott már van valami. Persze, ha 4 évet is kibírtok, akkor az biztos, hogy érdemes volt, mert egy életre szóló szerelmet és mellé, egy valódi igaz barátot is találtál. Persze ez ritka, mint a fehér holló, de ne keseredj el, csak kitartás kell hozzá. És sok sikert!!!!
2008. szept. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Éppenséggel nem letolást kérdtem emiatt. De azért köszi szépen a véleményeket. De végülis igazatok van vmilyen szinten, ráébradtem pár dologra. Köszi szépen a kommenteket.
2008. szept. 14. 17:52
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudod van, aki nem érti, hogy mi a fenéről beszélsz egyáltalán. Azok, akik soha nem is voltak titkon szerelmesek nem érthetik ezt. Annak idején volt egy Francia pasi, aki váltig állította, hogy a föld pedig kerek és mozog!! Na ezt az ürgét eretneknek kiáltották ki és amiért makacsnak bizonyult a tanaitval kapcsolatban, egy szép őszi napon, lasú tűzön megsütötték. De mielőtt meg gyujtották a tüzet felajánlották neki, hogy vonja vissza, amit addig hirdetett. És tudod, mit mondott? Azt, hogy "És még is mozog a föld!". Mindenki elle volt és mindenféle marhának kikiabálták, de kitartott az igaza mellett. És sokan olyanok, mint a parasztbácsi az állatkertben! Álldogál a zsiráf háznál és fejcsóválva mondja, hogy "Ilyen állat nics is" Tehát én bízom a te romantikus beállítottságodban és mutasd meg azoknak akik kételkednek benned és a lehetőségben, hogy ilyen létezik, hogy te igen is tudod, hogy ez a jó út! (Mint, ahogy én is gondolom) És mutasd meg nekik, hogy kitartó vagy és, hogy "És még is mozog a föld!" Tars ki és bizonyítsd be annak a lánynak is, hogy te egy kitartó pasi vagy. Ezzel ki tudsz lógni az átlagos iskola udvaron és tömött buszon ismerkedő "egyszerű" átlagos fiúk közül. Légy romantikus és ha valóban mind a ketten érzitek azokat a kicsi villámocskákat az MSN-en keresztül, akkor megéri, akár 200Km ert is utazni, hogy az igazival összetalálkozz. Hidd el én a világ másik végére is elmennék érte! Tehát hajrá! Halgass a szívedre! És ne halgass a hitetlenkedőkre! VALÓBAN SOK SIKERT!
2008. szept. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!